Oceny Rover Mini Cooper

Rover Mini Cooper - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Rover Mini Cooper

~Adam
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Super autko do gokartowej jazdy na co dzień. Idealnie sprawdza się na mniejszych torach ;). Idealnie do podróżowania w dwie osoby, nawet na dłuższych trasach. Prędkość przelotowa to spokojne 120-130 km/h, spalanie silników SPI to ok 6 - 7 litrów. Nie polecam jazy zimą ze względu na słabej jakości blacharkę.
3,6
~paja
Cooper 1.3 63KM 46kW
Jeżeli wybaczysz mu wszystkie wady jest REWELACYJNY To auto trzeba lubić jeżeli chcesz go kupić tylko dla wyglądu dradzam auto ''specjalnej troski'' Jeszcze jedna zaleta ''pies na baby'' myśle że w drugą strone to też działa
3,2
~Bochen
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Auto typowo "niszowe": daje rewelacyjną przyjemność z jazdy, zwraca uwagę (także wśród właścicieli luksusowych aut), dobre do miasta ale kompletnie nie nadaje się na nasze drogi, chyba że jeździ się stałą trasą ze znajomością wszelkich dziur i przejazdów przez torowiska i koleiny oraz wysokich krawężników (niskie zawieszenie). Jako trzecie autko (najlepiej garażowane) - OK.
~kuper
Cooper 1.3 63KM 46kW
100% za prowadzenie, 100% za współczynnik oglądalności
2,7
~młody kierowca
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Ciągle sie psuje, tyle samo radości z jazdy co żalu z ciągłych napraw, duże spalanie.
~Szpicu
Cooper 1.0 44KM 32kW
Ideał mojego życia, mimo że jeździłem różnymi autami, a mam ponad 50 lat
3,4
~Piotr
Cooper 1.0 45KM 33kW
Dużo przyjemności i radości przyćmiewane przez napady złości gdy znów się coś popsuje. Bardziej się go kocha niż eksploatuje. Pełnoprawny członek rodziny.
~Jerzy
Cooper 1.0 44KM 32kW
rewelacja, wyglad, powodzenie wśród kobiet - gwarantowane
3,2
~rafal.dziegielewski@inetia.pl
Cooper 1.3 54KM 40kW
Ocena bardziej zabarwiona miłością niż trzeźwym spojrzeniem ale kto choć raz zasiadł za kierownicą ten zrozumie.
~michal3281
Cooper 1.0 45KM 33kW
Pasują cztery osoby (nikt nie skarżył się) i dwie skrzynki piwa do bagażnika (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
Rover Mini Cooper