Oceny Rover Mini

Najnowsze oceny Rover Mini

~paja
Cooper 1.3 63KM 46kW
Rover Mini
Jeżeli wybaczysz mu wszystkie wady jest REWELACYJNY To auto trzeba lubić jeżeli chcesz go kupić tylko dla wyglądu dradzam auto ''specjalnej troski'' Jeszcze jedna zaleta ''pies na baby'' myśle że w drugą strone to też działa
~Bochen
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Rover Mini
Auto typowo "niszowe": daje rewelacyjną przyjemność z jazdy, zwraca uwagę (także wśród właścicieli luksusowych aut), dobre do miasta ale kompletnie nie nadaje się na nasze drogi, chyba że jeździ się stałą trasą ze znajomością wszelkich dziur i przejazdów przez torowiska i koleiny oraz wysokich krawężników (niskie zawieszenie). Jako trzecie autko (najlepiej garażowane) - OK.
~kuper
Cooper 1.3 63KM 46kW
100% za prowadzenie, 100% za współczynnik oglądalności
~Zabytek 94 %
Clubman 1.0 44KM 32kW
Rover Mini
jedyne co nie jest orginalne w tym aucie to tylko akumulator kable i koła to stan zabytkowy
~Rover Mini 79
Clubman 1.0 44KM 32kW
Rover Mini
to auto to klasyk ... jest jako zabytek na sobotnie przejażdżki na odepchanie silnika
~Zygi
Cabrio 1.3 63KM 46kW
Rover Mini
to auto jest małe i trochę sprawia problemów... ale je lubię... karoseria odpada odkleja się lecz auto nigdy nie przeszło poważnego wypadku małe otarcia tylko... ;/
2,7
~młody kierowca
Cooper 1.3 i 63KM 46kW
Rover Mini
Ciągle sie psuje, tyle samo radości z jazdy co żalu z ciągłych napraw, duże spalanie.
~Szpicu
Cooper 1.0 44KM 32kW
Ideał mojego życia, mimo że jeździłem różnymi autami, a mam ponad 50 lat
Cooper 1.0 45KM 33kW
Rover Mini
Dużo przyjemności i radości przyćmiewane przez napady złości gdy znów się coś popsuje. Bardziej się go kocha niż eksploatuje. Pełnoprawny członek rodziny.
~Jerzy
Cooper 1.0 44KM 32kW
Rover Mini
rewelacja, wyglad, powodzenie wśród kobiet - gwarantowane