Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW 1998-2002 (8) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~bogulo[małpa]op[kropka]pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Lęk przed Saabami i kosztami paliwa/serwisu sprawia, że auta te można kupić za naprawdę rozsądne pieniądze. Samochody innych marek z tym wyposażeniem i podobna mocą/silnikiem wymagają 2-krotnie większego wydatku, a i tak wciągną po zakupie kolejne pieniądze na naprawach i poprawkach. Zakup saaba opłaca się ale wymaga bardzo ostrożnych poszukiwań, unikania okazji i uzbrojenia się w cierpliwość. warto odwiedzać giełdę na forum saabklub.pl
~Strielok
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Ponieważ ludzie boją się saabów, bo to "wynalazki", jak parę razy słyszałem, to w efekcie supersamochód ze świetnym silnikiem o dużej mocy, w pełnej skórze ze świetną klimą i pełną elektryką kupujemy w cenie jakiegoś nudnego, starego suzuki czy innej hondy. Jak chcesz mieć bardzo wygodne auto o sportowym charakterze za nieduże pieniądze i niedrogie w utrzymaniu - polecam saaba.
~Tomi
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Nie będę tu pewnie obiektywny. Kupiłem auto za 9kpln, włożyłem w nie przez 5 lat na pewno ponad 20 kpln (liczę tu sam serwis, bez ubezpieczenia, paliwa itp.), teraz jest warte może z 5 kpln. Ale żadne auto nigdy nie dawało mi tyle przyjemności z jazdy i w ogóle z posiadania go. Saaba kupuje się sercem, nie rozsądkiem.
~danyde@aster.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Używane egzeplarze w dobrym stanie trzymają dość wysoką cenę. Dla osób ceniących sobie spokój w eksploatacji auta lepiej zainwestować w auto trochę więcej i potem dbać na bieżąco. Saab na pewno się odwdzięczy na drodze :)
~sir_ryszard
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Ceny wahają się różnie. W zależności od wersji, od 13-14 tysięcy po 35 za wersje Viggen. O kabrioletach nawet nie wspominam. Mówię tu o rocznikach 1998 do 2002. Myślę, że auto godne uwagi,
~Cuba Libre
Hatchback 2.0 154KM 113kW
za ta cene kupilem auto z pelnym wyposazeniem w skorze,z nie zawodna klima, charakterystyczne wygladem, za cene duzo nizsza niz inne auta.To auto ma dusze. Mialem mozliwosc kupienia Golf IV, i nie zaluje.
~Ronin1000
Hatchback 2.0 154KM 113kW
myślę , że tu jest w porządku bo naprawdę za nie duże pieniądze można kupić bardzo oryginalne autko o dobrych osiągach
~Gaga
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Dobre materiały, słabsze wykonanie, zanikająca marka - można trafić okazję cenową.
Saab 9-3 I Hatchback