Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW 1998-2002 (10) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Dość sztywno zestrojone zawieszenie - resorowanie, siłą rzeczy nie ma idealnego wytłumienia dziur i wybojów. Urok polskich dróg. Te wszystkie auta nie są przystosowane na nasze krajowe warunki. Nawet Jeepy mają ciekawy sprawdzian dla zawieszenia. W Saabach montowane są również belki usztywniające, które znajdują się w silnikach. Pozwala to na gwałtowniejsze pokonywanie zakrętów. Szerokie opony również mają niebagatelny wpływ na jazdę w...
~Strielok
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Mam wrażenie, że samochód bardzo dobrze komunikuje się z kierowcą. Nie wiem, jak to określić, ale bardzo dobrze czuć, na co w danym momencie można sobie pozwolić. Wyraźnie też czuć zużycie takich elementów jak np. wahacze, dzięki czemu wiemy, kiedy nadchodzi czas na wymianę. Prowadzi się znakomicie. O wiele lepiej w moim odczuciu niż np. Audi A6 z tego rocznika, które jeździ jak czołg.
~bogulo[małpa]op[kropka]pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Jedzie gładko, cicho, równo, przyzwyczajenia wymaga trochę opóźniona reakcja na ruch kierownicą (jak w samolotach :)) Hamulce twarde (może mam coś z servo i podciśnieniem), ale skuteczne. To samo tyczy się sprzęgła, które twardnieje z czasem i wymaga przeczyszczenia. Nikt jednak tego nie robi bo trzeba w tym celu wybebeszyć połowę komory silnika.
~danyde@aster.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
sztywny i niezmiernie precyzyjny. Duża dynamika na zakrętach, rewelacja. Uśmiech na twarzy kierowcy podczas jazdy gwarantowany pod warunkiem że znajdzię ulicę bez większych dziur ;)
~Tomek
Hatchback 2.0 154KM 113kW
No, ponownie porównując do Alfy i jej słynnego zawieszenia, dla mnie i tak jest ono w saabie lepsze. Nie dość że wytrzymałe, to mimo że dość twarde, to jednak komfortowe.
~Cuba Libre
Hatchback 2.0 154KM 113kW
pare razy mnie chcialo zarzucic, ale to chyba moja wina, bo wjezdzam w zakrety za szybko. W sumie to 2 razy sie to zdarzylo i nie bylo niebezpieczne :)
~Tomi
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Bez szału ale i bez tragedii. Fabryczny setup raczej do spokojnej jazdy. Na co dzień komfortowe i bezpieczne auto.
~Pawel
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Moglby byc , troche bardziej bezposredni , jak np w nowym audi A3- A4 , ale to jest saab pozatym bez zarzutow
~hillion@poczta.onet.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Trochę "pływa" na koleinach ale ogólnie dobrze trzyma się drogi.
Dziennik kosztów dla Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW
11,0
13,6
~Gaga
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Zupełnie przeciętny układ jezdny, niczym się nie wyróżnia.
Saab 9-3 I Hatchback