Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW 1998-2002 (9) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomi
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Klima mogłaby działać trochę lepiej, ale mam czarne auto z czarną skórą więc może po prostu mocniej się nagrzewa. Zimą dosyć długo się nagrzewa (mam już trzeci termostat w ramach testów). Latem skóra parzy w tyłek, ale zimą grzanie foteli rekompensuje niedogodności skórzanej tapicerki. Na pewno moje następne auto nie będzie czarne :)
~Cuba Libre
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Mieszkam w Hiszpani, wiec w upaly kiedy temp wynosi mniej wiecej wewnatrz auta 65 stopni rewelka. Klima w tym aucie to cos niesamowitego. Raz omal nie zamarzlem na dluzszej trasie. Ogrzewanie niewiem ale chyba nie jest zle, bo czasami rano sie dogrzewam. Parowanie szyb w klimatronic to chyba niemozliwe.
~sir_ryszard
Hatchback 2.0 154KM 113kW
W Szwecji wiadomo jaki panuje klimat, to i auto przystosowane na tamtejsze warunki. ;) Ta funkcja sprawdza się doskonale, latem chłodzi, zimą nagrzewa. Szybko odparowują szyby, nie bez znaczenia jest też tutaj ogrzewana szyba przednia, boczne lusterka i siedzenia. ;)
~danyde@aster.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Jak na samochód z krainy wiecznych lodów bardzo szybkie rozmrażanie auta zimą, ogrzewane lusterka, wydajny nawiew na wszystkie szyby - zimą niezastąpione. Latem polecam szyberdach i włączoną klimatyzację ;)
~Strielok
Hatchback 2.0 154KM 113kW
W czasie pierwszego serwisowania klimatyzacji mechanik był zaskoczony tym, jak wydajny jest to układ - to chyba wystarczając rekomendacja. Sprawdzał kilka razy, bo nie wierzył:-)
~bogulo[małpa]op[kropka]pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Zautomatyzowany klimatronik myśli za kierowcę. Działa idealnie co nie oznacza, że ukłąd klimatyzacji nie lubi się psuć. To też zazwyczaj wynik zużycia się części
~Tomek
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Tu wszystko jak należy. Klimatyzacja elektroniczna, robi dokładnie to co wyświetla na wyświetlaczu.
~Gaga
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Jak to szwed - wentylacja/ogrzewanie/klima musi działać dobrze.
~Pawel
Super , mam automaatyczna klime , dziala swietnie ,