Lista ocen Saab 9-3 I Hatchback 2.0 154KM 113kW 1998-2002 (9) - Widoczność

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sir_ryszard
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Mierzę sobie 171,5 cm wysokości, co w widoczności mi nie przeszkadza. Przednia szyba Saaba jest stosunkowo mała w porównaniu do innych samochodów tzn. tam gdzie w innych zachodzi mocniej na dach, tutaj tak nie jest i może bardziej pionowo. Na światłach czasem mam problem. Muszę wychylać się do przodu i patrzeć jakiego są one koloru. ;) Długa maska, nie widzę jej zbyt dobrze, a można powiedzieć, że w ogóle. ;) Lewe lusterko ma fajny patent -...
~bogulo[małpa]op[kropka]pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Bardzo podoba mi się wąska przednia szyba. Na tyle wysoka by nie zasłaniać świateł, i niska zasłaniająca słońce. Słaba widoczność do tyłu w wyniku zwężającego się tyłka utrudnia cofanie. Czujniki parkowania można założyć samemu za 100zł i problem znika.
~Gaga
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Widoczność jak to a aucie quasi-sportowym - bez rewelacji ale akceptowalna. Trzeba uważać aby na skrzyżowaniu nie podjeżdżać pod sam sygnalizator, bo mocno pionowa szyba przednia ogranicza widoczność do góry.
~Strielok
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Szybko się przyzwyczaiłem, ale pamiętam, że początkowo miałem wrażenie, że widzę mniej niż w astrze, dlatego jedna gwiazdka mniej.
~Tomek
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Tu na początku cofając tyłem miałem małe problemy. Ta szybka z tyłu jakaś mała i nie pomaga przy tym. Do przodu znakomicie.
~Tomi
Hatchback 2.0 154KM 113kW
Jest spoko, ale bez szału. Do tyłu średnio, czujników brak, ale auto łatwe do wyczucia.
~danyde@aster.pl
Hatchback 2.0 154KM 113kW
bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach
~Cuba Libre
Hatchback 2.0 154KM 113kW
przod oki z tylem wciaz sie ucze, ale nie jest zle.
~Ronin1000
Hatchback 2.0 154KM 113kW
z przodu jest o.k. , z tyłu lipa
Saab 9-3 I Hatchback