Ocena kierowcy - Saab 9-3 II SportSedan

fredi, 12 lat temu
Silnik 1.9 TTiD PF 160KM 118kW
Rok produkcji 2010
Saab 9-3 II SportSedan 1.9 TTiD PF 160KM 118kW 2010-2014 - Oceń swoje auto
Silnik : Mega elastyczny, szczególnie przy większych prędkościach zaskakuje wciąż wciskając w fotel.
Jestem bardzo zadowolony. nie podobają mi się absolutnie standardowe fotele, w ogóle nie trzymają w zakrętach (szczególnie jak na możliwości auta). No i trochę czuć wpływy General Motors.... Ale poza tym jest super. Na pewno w tej cenie jedno z fajniejszych aut. I ten design.....
Jest BARDZO DOBRY. Co prawda mój przeszedł kurację Hirsha i teraz zamiast 160 ma 200 KM oraz 430 zamiast 360 Nm... elastyczność powala, przyspiesza wspaniale na 5 biegu od 100 km/h w górę. Odejście od 0-100 nie ma znaczenia, za to elastyczność przy większych prędkościach jest wspaniała.
Wkurza mnie masa elektronicznych ograniczeń. Nie da się szybko mieniać biegów (MANUAL). Po szybkiej zmianie następuje ułamek sekundy \"odczekania\" aż obroty wrócą tam gdzie powinny....
Jest bardzo fajnie. Moja wersja ma standardowe zawieszenie i jest takie jak powinno być - komfortowe ale nie miękkie. Można wchodzić w szybkie zakręty i wciąż ma przyzwoitą przyczepność. Oczywiście w Aero będziemy mieli super trzymanie w zakrętach, ale uważam że tu jest super kompromis między komfortem a osiągami.
Okropnie źle widać na boki na \"skośnych\" skrzyżowaniach. Słupek środkowy jest bardzo szeroki i jakoś tam \"wcześnie\" się zaczyna, że trzeba się mocno wychylić do przodu żeby coś zobaczyć. No ale może się czepiam.
Nic dodać nic ująć. Bardzo fajnie wszystko jest rozwiązane. Naprawdę przemyślane rozwiązania.
Super skuteczna automatyczna klima. Praktycznie od razu jest zimno.
No cóż, to nie jest duże auto więc oczekiwania trzeba dostosować do klasy. Ale z tyłu mogło by być więcej miejsca na nogi, Z przodu jest ok. Za to bagażnik moim zdaniem bardzo duży jak na rozmiar auta.
Nieźle. Ale diesel więc trochę hałaśliwy przy większych prędkościach.
jak na 200 KM to jest dobrze. Średnio 8L/100 KM a mocy jest zawsze pod dostatkiem.
Zdecydowanie oferuje bardzo wiele w takiej cenie. W dodatku dilerzy mają zawsze jakieś promocje. W takiej cenie można kupić co najwyżej Opla Insignię.... ale to jednak nie ten \"styl\" i jakość.
Ciężko powiedzieć, auto mam zaledwie 2 miesiące...
nie wiem, mam za krótko

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TTiD PF 160KM 118kW [l/100km]