Lista ocen Saab 9-5 I Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW 2001-2006 (13)

~AAAAaaaaaaaalllleeeeeeeeee...SAAB
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
dobre wyposażenie, komfort, silnik, zawieszenie i ... bądź co bądź prestiż
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Generalnie auto jest bardzo komfortowe. Nadaje się do długich tras, mało awaryjne, jednak ma minusy. Największy to spalanie. Jak w ruchu mieszanym wychodzi całkiem znośnie 7-8 l ropy, tak w trasie przy 130- 140 też 7-8. Chociaz pocieszam się tym że ma założone szersze opony i nie ma osłony pod silnikiem. Może by z pół litra spadlo. Silnik trochę głośny w środku (chociaż ciszej jak np w passacie, ale głośniej jak w Mercedesie). Ceny części różnie.
~Łukasz
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Polecam wszystkim , którzy szukają auta sportowego jak i rodzinnego.W tym przypadku zdaje on egzamin na 6 . Po prostu super fura! Może nie za tania ale w tej klasie warto ,gdyż takich aut w Polsce jest niewiele i naprawdę robi on na drodze niesamowite wrażenie.
~GrzegorzGirek@op.pl
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Moim zdaniem niema lepszego Diesla z tych lat z takom V6 silnikiem.
~lech
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
generalnie samochód z klasą nowy (w wersji vektor plus dodatki to ok 225 tyś) moim zdaniem zbyt drogi,ale to miłe mieć nie tuzinkowy samochód w końcu SAAB to znaczy zdobywca
~Monika
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Silnik bardzo elastyczny bardzo dobrze przyspieszający(porównywałam z Toyotą Avensis 2.2 DCat 180KM, Audi A6 Quatro 3.0 TDI i Skodą Superb 2.0 TDI 170KM) Saab buja się lepiej.Ponadto silnik bierze pomiędzy wymianami ok 0,5L. oleju.Odgłos pracy jednostki napędowej na zewnątrz brzmi jak silnik kutra rybackiego tak mi się jakoś kojarzy ten dźwięk czego nie uznaję za wadę. (Silnik)
~AlMiro
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
Nie ma sie do czego przyczepic, zlodzieje obchodza go z daleka bo nietypowy...
~iwi853@wp.pl
Kombi 3.0 TiD 176KM 129kW
akurat miałam takie szczęście, że siedziałam z przodu i temperatura moja, była o 5 st wyższa od temperatury kierowcy, a nie odczuwałam różnicy tych temperatur. (Wentylacja i ogrzewanie)
Saab 9-5 I Kombi