Oceny Saab 9-5 I Sedan 2.0 T 150KM 110kW 1998-2006

Saab 9-5 I Sedan 2.0 T 150KM 110kW 1998-2006 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9-5 I Sedan 2.0 T 150KM 110kW 1998-2006

~Paweł
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Samochód raczej dla fanów firmy SAAB, na dłuższe trasy po europejskich autostradach i dla osób z grubym portfelem bo koszty utrzymania (gł.paliwa) raczej nie dla przeciętnego zjadacza chleba a jest to auto które nie lubi jeździć na LPG bo szybko się to zemści na właścicielu jak to już bywało. Jednym słowem trzeba się nim interesować i dbać o niego a nie tylko lać paliwo.
~Jerzy
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Lubią go Niemcy,Rosjanie,Turcy i Amerykanie więc musi to być dobry samochód. Jeżdżę nim do Niemiec i Czech oraz na Bałkany i choć miałem kilka samochodów w swoim życiu (grupa VW,Audi,Toyota,Mercedes...) to nigdy nie było takiego komfortu jazdy jak w SAAB.Rdza go nie bierze jak inne auta (wiadomo z jakiego powodu) tylko pilnować regularnej wymiany płynów eksploatacyjnych i będziesz zadowolony z tej limuzyny.
~kiwi
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Świetny, nietuzinkowy samochód, można się przywiązac do tej marki, zwłaszcza biorąc pod uwagę niesamowity sukces modelu 900. Bardzo komfortowy i dobrze wyposarzony samochód. W trybie \"sport\" zamienia się w sportową limuzynę. Jestem bardzo zadowolony z tego auta i mam nadzieję, że nie będę miał z nim problemów, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że Saab to producent najlepszych na świecie ciężarówek Scania.
~Max201@op.pl
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Kto niedoświadczył jazdy SAABem ten nie wie co stracił. Umnie cała rodzina jeździ Saabami coprawda nie nowymi ale jest super. O wiele bezpieczniejsze imniej awaryjne niż inne nowe w tej cenie(używanych).
3,3
~marcin@moodypolska.pl
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Zawsze chciałem SAAB´a ale po przejsciach z silnikiem (turbiną) dzieki, choc słyszałem opinie ze auto jest super tylko serwis (ASO) nawala. Tak czy inaczej jesli auto kosztuje 160tys to takie jaja są nie dopusczalne i ani image ani komfort jazdy czy nawet bezpieczenstwo tego nie wynagrodzą. Wracam do volvo bez turbo!!
2,9
~KONRAF
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Jedynym plusem jest to ze auto jest nietuzinkowe i komfortowe ale poza tym to tragedia.
Dziennik kosztów dla Saab 9-5 I Sedan 2.0 T 150KM 110kW
12,3
~oliko@poczta.fm
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Auto naprawde fajne ale co do jakosci SAAB-a to czeste usterki drobiazgów daja w kość. Jezdzilem Mercedesem 124 juz takich aut nie bedzie. Tyle, że jazda SAABem to naprawde przyjemność.
3,4
~Grubek.
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
Auto ma baardzo przystepna cene na rynku wtornym. Ceny części zamiennych wyśrubowane na maxa. Nawet podstawowe elementy exploatacyjne takie jak filtry sa duzo droższe niz do konkurencyjnych marek.
~Piotr ps0668@poczta.onet pl
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
To świetnej jakości, nietuzinkowy samochód klasy wyższej, który z powodzeniem może konkurować z Volvo, Audi czy Mercedesem. Ma przy tym swój styl, nie jest krzykliwy jak niektóre modele.
~walbun@wp.pl
Sedan 2.0 T 150KM 110kW
po VW, Peugeocie, Volvo i różnych innych "znalazłem" samochód dla siebie :)
Saab 9-5 I Sedan