Ocena kierowcy - Saab 9-5 II Sedan

PZ, 11 lat temu
Silnik 2.0 t 150KM 110kW
Rok produkcji 2007
Saab 9-5 II Sedan 2.0 t 150KM 110kW 2006-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Świetne auto za przyzwoite pieniądze. Z mojego doświadczenia wynika, że koszty utrzymania benzyniaka są niższe od wersji z dieselem. Wlewam 2 litry więcej niż do \"ropniaka\" ale wygrywam dzięki bezawaryjności. Doskonałem fotele, dużo miejsca, dobre prowadzenie. Wygląd może trochę kontrowersyjny (przód) ale ja się przyzwyczaiłem, poza tym to kwestia gustu. Mnie się podoba. Auto w Polsce nie docenione dlatego też ceny są atrakcyjne.
Bardzo dobre auto. Inaczej nie kupiłbym po raz drugi. Bałem się trochę spalania ale jest OK. Odpada przy tym problem z EGR, DPF i ewent. wtryskami.
Moc zwiększona do 185 KM i 280 Nm. Wrażenie jeszcze większej mocy niż wynikająca z danych.
Żadnych zastrzeżeń. W trybie \"sport\" świetnie ciągnie.
Wcześniej miałem 9-5 w dieselu. Benzyna dużo lepiej się prowadzi (lżejszy silnik).
OK
Fotele bajka. Polecam wentylowane.
Dopracowane. Nie wali na Ciebie struga powietrza.
W sam raz.
OK
Zużycie paliwa zaskoczyło mnie in plus.
Wskaźnik poziomu paliwa lubi powariować. W poprzednim miałem to samo. Reszta OK.
Żadnych.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 t 150KM 110kW [l/100km]