Oceny Saab 9000 II

Saab 9000 II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Saab 9000 II

~Saab_Fan
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
Fajny samochód do jazdy na codzień - duży, wygodny, bardzo bardzo dynamiczny - nawet na tle współczesnej konkurencji. Trzeba się jednak liczyć z tym, że musi swoje spalić (średnia z 3000 kilometrów po mieście to równe 13 litrów benzyny na setkę, gazu nie chcę zakładać) oraz na to, że trzeba mieć dobrego mechanika, specjalizującego się w Saabach. W tych autach jest bardzo dużo niuansów, których mechanicy niezaznajomieni z tematem nie potrafią...
~Paweł22
Sedan 2.0 16V CD 150KM 110kW
Ogólnie auto oceniam jako dobre, ze względu na awarię i trochę spore zużycie paliwa, ale w końcu to nie jest jakieś małe autko. Poza tym jazda nim jest bardzo przyjemna. Z silnikiem 2,3 i LPG byłby to chyba ideał. Cieszy że żadne drobiazgi się nie psują, więc auto stosunkowo niezawodne.
~Tadek79
Sedan 2.3 16V CSE 147KM 108kW
Wszystkie usterki wybacza się po ruszeniu z miejsca. Jazda tym autem jest tak przyjemna że w końcu jeżdżę zgodnie z przepisami- nie mam ochoty ani potrzeby sprawdzać co potrafi. Jednak gdy trzeba wyprzedzić... :)
~Rysiek123
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
idealne połączenie czołgu z samochodem sportowym. Taki "pan samochodzik" - często obserwuję zdziwienie u kierowców, nawet samochodów sportowych, jak widzą znikający tył. Oczywiście Porsche to nie jest, bo masa robi swoje, ale z drugiej strony dzięki masie i zabezpieczeniom, z których słyną Szwedzi, mamy samochód-fortecę
~blamaz
Sedan 2.0 16V Turbo CS 185KM 136kW
Bardzo fajne auto. mam tez volvo jednoczesnie tej semej klasy i nie wiem ktory wole. Prawda jest taka nie wielu znana ze volvo jest jak mercedes a saab jak bmw. I taka jest roznica. Ale obydwa auta sa bardzo dobre i reprezentuja bardzo dobra jakosc. Tu nie ma co pisac o silnikach itd. To jest i dziala bardzo skutecznie. Tu nie ma silnikow 1.4. Kultura pracy silnika 4 cylindrowego jest wrecz nieprawdopodobna a wlaczenie turbiny wyzwala usmiech.
~saabowicz
Sedan 2.3 16V Aero CS 220KM 162kW
jechalem troche za szybko (ok 160km/h) i na droge wybiegl pies... dachowalem odbilem sie od drzewa i wpadlem do dosc glebokiego rowu... gdyby to nie byl saab prawdopodobnie a raczej napewno bym tego nie pisal teraz. Mimo tego ze samochod znalazl sie na złomie wyszedlem bez powaznych obrazen... nastepny napewno tez bedzie saab
Dziennik kosztów dla Saab 9000 II
13,0
14,9
3,7
~wojciech.janakowski@neostrada.pl
Sedan 2.0 16V Turbo CS 185KM 136kW
mam go dopiero miesiąc ,znajomi odradzali mi kupna bo to auto rzdkie w Polsce .Jednak ja lubię takie auta, a ten jest ogólnie w idealnym stanie.Ale po tej awarii się trochę załamałem i nie jestem przekonany czy dobrze zrobiłem kupując go.
~marcuch@interia.pl
Sedan 2.3 16V CS 147KM 108kW
Doskonaly, tani w kupnie i jesli sie trafi dobry to bedzie sluzyl przez lata, swietny wypas nie mam tylko skory i klimy ale dupke se bede grzal w zimie. Elastyczny rewelacyjny silnik. Wiec na zakonczenie nastepny chyba bedzie tez Saab. Niech zyje Saabinka szwedzka dziewczynka
~opiotrek@yahoo.com
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
Super auto do prowadzenia, bezpieczne i komfortowe. Warte polecenia. Z klasą mimo nie najnowszego już modelu i nie wstyd się nim pokazać. Może też pokazać kopa. Żaden problem z przyspeiszeniem w trasie i wyprzedzaniem. Wersja w automacie to po prostu sama przyjemność z jazdy, niezależnie w mieście czy w trasie. Samochód płynie - nie czuć prędkości nawet ok. 200 km/godz.
3,6
~jacek_ostalczyk
Sedan 2.3 16V Turbo CSE 200KM 147kW
ogolnie fajne auto ale totalnie nie pasujace trakcyjnie do swietnego silnika.auto ma dosc plywajacy charakter.ogolnie stylowe autko choc jakosc wykonania na nizszym poziomie niz w audi czy bmw.