Lista ocen Seat Alhambra II (7N) (13) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andrewj
Van 2.0 TDI 150KM 110kW
Za 142 tys. zł w wyprzedaży dostałem "kawał" samochodu :-) Poza tym cieszy wyposażenie: biksenony, fajne felgi, skóra+ alcantara, DSG, nawigacja, foteliki zintegrowane, elektryczne drzwi boczne, elektryczna klapa, przyciemniane tylne szyby, kamera cofania itd. Jest to bliźniak Sharana, tańszy od niego. Stąd jest to obok S-Maxa najlepiej się sprzedający duży VAN w Polsce. Z uwagi na to, że samochód jest 7 lat na rynku, to jest bogaty...
~Wiesław
Van 2.0 TDI 184KM 135kW
w 2017 roku kupiłem nowe auto za ponad 180 tys zł. Za tę cenę otrzymałem bardzo komfortowy samochód dla 7 osób Z takim wyposażeniem i mocą "FR" średnia cena samochodów innych marek nie spada poniżej 200 tys zł.
~Pablo
Van 2.0 TDI 140KM 103kW
Cena jaką zapłaciłem okazała się przystępna. Nie wybrałbym VW Sharana, który w tej samej konfiguracji jest droższy o około 20.000 zł. Te pieniądze są warte tej ceny. Auto ma również 4 lata gwarancji, co miało wpływ na decyzję.
~Michał
Van 2.0 TSI 220KM 162kW
W tej cenie nie dostaniesz nic lepszego, co da Ci taką przestrzeń, dynamikę i jakość. Dodatkowo 5 lat gwarancji bez wyłączeń (do 150 tys. km). Auto solidne, dopracowane. Zdecydowanie warto.
~Itum
Van 2.0 TDI CR 177KM 130kW
Obowiązkowo trzeba się wczytać w listę opcji. Okaże się, że gadżety można dostać w pakietach po spooooro niższych cenach.
~RadekP
Van 2.0 TDI 140KM 103kW
W końcu auto, które ma dokładnie to co chcę. W prawdzie trochę się na nie czeka, ale warto!!
~wojtekchl
Van 2.0 TDI 140KM 103kW
Cena wysoka ale wyposazenie uzasadnia, jakosc tez tj miekkie plastiki, cicho w srodku
~Roman
Van 2.0 TDI CR 177KM 130kW
Cena wyposażenia dodatkowego dobija. Łatwo podwoić wartość wersji podstawowej.
~Damian
Van 2.0 TSI 220KM 162kW
Szkoda że zaprzestali produkować ten samochód
Dziennik kosztów dla Seat Alhambra II (7N)
~Rodzinka
Van 2.0 TDI CR 177KM 130kW
Alternatywa Ford S-max ale nie ma przesuwanych drzwi.