Lista ocen Seat Altea Standard 2.0 TDI 140KM 103kW 2004-2015 (26) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~moto fan
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo delikatne wnętrze - rysujące się i pękające elementy plastikowe. Typowe dla modelu są: piszczący mechanizm przednich szyb (brak nowych zamienników), przepalające się kilka razy w roku żarówki mijania, przegrzewające się gniazda żarówek tylnych(topiąca się izolacja obudowy żarówki). Zdarzały mi się również problemy z czujnikami park. ale jakoś samo się naprawiało. Około 3 tyś przed wymianą oleju i filtrów wariuje kontrolka od silnika, po...
~bobo
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
naprawiam w aso idzie to przełknąć mama gwarancję i fakturkę pierdoły się nie psują, ktoś pisał o rdzy to jakis żart nic takiego nie ma miejsca, pilnować oleju dobrego oleju mam tylko prawie 300 tys przebiegu i jeżdżę nadal na 5W30 castrola - JAK DBASZ TAK MASZ
~Marcin M
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
trzeba cisnac serwis, wymiana sprzegla gwarancjia (BOSCH) wymieniali przy 20 tys, podobno wina producenta i wymieniali w calej grupie tz: VW Skoda Seat Audi, brak dojazdowki rok produkcji 2004) tylko zestaw naprawczy ?? na Polskie drogi
~Marek -Seat Altea
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Do tej pory samochód oddawany był do serwisu pięcio krotnie: Drobiazgi: wady konstrukcyjne na które zareagował producent- wymiana sprzęgła oraz wymiana elementu pompy paliwowej (śrubka w pompie). Bardzo częste przepalanie żarówek (przód).
~henal@o2.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
nie wiem jeszcze co z zestawem do naprawy ogumienia, tu bowiem nie ma wogóle koła zapasowego, gaśnica na wyposażeniu powinna być zamocowana a nie włożona za siatkę w bagażniku, denerwuje również brak oświetlenia w schowku pasażera z przodu
~Paweł polderus@op.pl
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
trudno na razie zdecydowanie mowic o niezawodnosci. do tej pory miałem dwa problemy: zepsuł się czujnik temperatury zewnętrznej i sterownik świateł wymagał zmiany oprogramowania, podawał błędny meldunek o awarii żarówki.
~Konrad
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Silnik czasami drży na biegu jałowym w serwisie twierdzą, że tak ma być. Na gorącym silniku źle odpala. Drobny wyciek oleju pod turbiną.
~jack
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
zepsute: linka szyby obu drzwi przednich!, przelacznik oswietlenia wnetrza, niektore przyciski sterowania szybami nie kontaktuja
~łolsz
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
po paru dniach od zakupu zapalił się czujnik poduszki powietrznej - całe szczęście tylko błąd komputera do wykasowania
Dziennik kosztów dla Seat Altea Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
~miao
Standard 2.0 TDI 140KM 103kW
Przez 4 lata nic sie nie zepsulo! Szczury raz przegryzly mi gumowe przewody podcisnieniowe i tyle! Troche szybko autko pozera opony.
Seat Altea Standard