Lista ocen Seat Arona (23) - Całokształt

Na liście zabraknie 15 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Pawcio
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Po roku użytkowania mogę powiedzieć, że nie żałuję swojego wyboru. Wielu "testerów youtubowych" chwali to auto ale też krytykuje... po roku codziennego użytkowania mogę powiedzieć, że auto jest jednym z lepszych modeli tego segmentu na rynku.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Wybrałem 1.5 FR , auto idealne w trasę dla 2 /3 osób ,bardzo ekonomiczne ,silnik elastyczny. Na minus bardzo mały bagażnik, problemy ze skrzynią biegów,1/2/3 jak w traktorze (np stary Ursus), wycieki oleju po 16000 to przesada.
~P. Tomaszewski
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Auto kupione w listopadzie 2019. Poza kilkoma mankamentami jestem zadowolony. Silnik pomimo niskiej pojemności jest zrywny, szybko wyprzedza i rusza spod świateł. W aucie posiadam standardowe głośniki. Niestety są słabe.
~Paweł
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Po pierwszym tysiącu użytkowania stwierdzam, że to fajne auto. Nic nie trzeszczy, plastiki ładnie spasowane więc jest plus. Robi wrażenie na przychodniach ;)
~SA
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Świetne auto, bardzo wygodne, niskie spalanie jak w ibizie. Idealny na miasto ze względu na wymiary jak i na trasę. Pojemny bagażnik. Bardzo zwrotny.
~Adam
Crossover 1.5 TSI 150KM 110kW
Najlepsze auto jakiekolwiek miałem, zrywne ,zwinne,pakowne,kiedy trzeba oszczędne,bardzo stabilne.
~Wojtek
Crossover 1.0 EcoTSI 95KM 70kW
Ogólnie bardzo przyjemny samochodzik. Jeśli ktoś nie ma potrzeby szarżować, dobry do wszystkiego.
~MarcinB
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Auto do wożenia dzieci do szkoły i dojazdu na stacje kolejki
~kamillo60
daję 4,5 nie ma samochodu idealnego, z czystym sumieniem polecam
~Borys
Crossover 1.0 EcoTSI 115KM 85kW
Poreczny w mieście , wygodny na trasie z dużą ilością miejsca w środku :)