Lista ocen Seat Arosa I (23) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
brakuje wyciszenia tylnej części auta, słychać nawet szum wody od tylnych nadkoli (opony ciche), obiłem oparcia foteli od tył gumą żeby można było coś na nich położyć po złozeniu foteli, goła blacha to lekki obciach, silnik wiadomo Diesel głośny,ale jest ok ,choć kto nie lubi słyszeń silnika i drażni go silnik Diesla to nie auto dla niego
~olekiolek@o2.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Mam silnik benzynowy i bardzo sobie chwalę kulturę jego pracy. Gdyby był to diesel pewnie narzekałbym, że w kabinie jest głośno. Na trasie przy stałej prędkości 120km/h jest na prawdę dobrze. Samochód nie męczy, bo silnika prawie nie słychać. Jak na małe i tanie auto w tej kwestii spisuje się świetnie.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Tutaj wychodzi zła strona silnika SDI. Jest po prostu głośny. Więcej jak 120 km/h nie jeżdżę, bo zaczyna mnie boleć głowa. Na dodatek raz mi złożył koleś lusterko VW Transporterem i od tej pory przy dużych prędkościach słychać szum wiatru przy oknie.
~Michhh
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
tu się nie popisali, jest jeszcze dużo do zrobienia w małych autach, o ile głośny silnik jest wyciszony przyzwoicie to tył nadwosia- fatalnie, jadąc po mokrym asfalcie słychać szum wody od tylnych nadkoli jakby klapa była otwarta
~qhash
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Mi akurat bardzo podoba się klekot silniczka dodatkowo mam założony sportowy układ wydechowy więc dla mnie nie odgrywa większego znaczenia. Ale seryjne Aroski z tymi silniczkami są nader ciche
~norbik88
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Silnik daje się we znaki w środku zwłaszcza zimą. Trochę pionowa szyba przednia co może też wpływa na szumy...ale da się jeździć...wszystko wynagradza niskie spalanie
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
wyciszenie głośnego silnika- ujdzie, ale kompletny brak wytłumienia tylnych nadkoli,klapy, jak jedziemy po mokrym to tak jakby tylna klapa była otwarta
~cubic
Hatchback 1.0 50KM 37kW
silnik nie pracuje głośno, ale co do plastików w środku.. wszystko trzeszczy i piszczy. Nie wiedziałem gdzie to wsadzić więc piszę to tutaj.
~Zombi
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Głośny gdy pracuje na wysokich obrotach. Za to nie powinno się dawać minusa, ale słaby silnik uniemożliwia wyprzedzanie bez wejścia na wysokie obroty.