Lista ocen Seat Arosa II (71)

~irec;ireneusz.hadyk@poczta.fm
na doskonale w/g mnie zasluguje tylko a8 lub v8 lub rs
~wojtek związek
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
jedynie to plastikowe wykończenie mnie wkurza, bo silnik bez zarzutu. szkoda tylko że nie wycisnęli z tego modelu 75km tak jak w 1.4TDI
~master
Hatchback 1.0 50KM 37kW
auto jest idealne dla kogos kto nie planuje dokladac do remontow itp poprostu jak sie dba o ten samochod to wszytko musi dzialac bez zarzutu i mimio tego ze juz teraz ma przejechane 170 tys to mysle ze spokojnie jeszce 2x tyle da rade
~mario
Hatchback 1.0 50KM 37kW
silnik jak na tą pojemnosć spisuje się znakomićie,doskonały do jazdy miejskiej. (Silnik)
~r221174@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
robiąc w 5 lat 180 tysięcy km z czego ok 120 na lpg uważam że silnik jest ok. W ciągu pięciu lat zmieniłem pompę oleju, wody, kolektor wydechowy, bo pękł, czujnik ciśnienia oleju oraz temp. cieczy chłodzącej. (Silnik)
3,7
~greg
Hatchback 1.0 50KM 37kW
50 KM wystarczające jeżeli jeżdzimy w mieście, rozpędzenie do 100 km/h w porządku, gorzej już powyżej. (Silnik)
3,8
~Marcin_Radom
Hatchback 1.0 50KM 37kW
silnk pracuje bez zarzutu po prostu nic dodać nic ująć (Silnik)
~Johnny
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
Trochę brak mocy :))) hehe 60 KM czasem mało, reszta na wysokim poziomie, tanie części i prosta trwała konstrukcja to ATUT! (Silnik)
3,5
~Bartek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ocena średnia nie jest wysoka ze względu przede wszystkim z tego wzgledu iż auto pali sporo jak na swoje rozmiary i wagę
Dziennik kosztów dla Seat Arosa II
5,9
6,2
6,7
~MAXX
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ostatecznie wypada dużo lepiej niżby mogło się wydawać na pierwszy rzut oka.