Lista ocen Seat Arosa II (71)

~novaglas@op.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Troche krótkie biegi, ale to przecież autko miejskie. Duuuuużo miejsca z przodu, mały tył (jak na 3 osoby) i bagażnik jak w CC. Mało pali i brak poważych usterek. Minusem jest rejestracja na cztrey osoby, lecz ja posiadam wpis w dowodzie na pięć osób i pozdrawiam panie z wydziału komunikacji , które są mało spostrzegawcze :)
~avfreyuhfd
Hatchback 1.0 50KM 37kW
z przodu jest ok,z tylu tez nie najgorzej,choc wysokie osoby (190cm) maja malo miejsca nad glowa,ale to auto ma 3,5m, cos kosztem czegos. (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~piotrek
Hatchback 1.0 50KM 37kW
miasto 6,5l trasa 5-5,5l bez katowania z katowaniem ok 9l (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Arczi 27
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Od 30 tyś na LPG doskonała inwestycja ( wymiana kolektora na metalowy) pali po mieście 7,5 LPG w trasie 6 przy 100-130 przy oponkach 185X55 R14 (Silnik)
~gall.anonimus@wp.pl
Hatchback 1.0 50KM 37kW
musze przyznac iż silniczek bez zarzutu, a troche kilometronim zrobiłem (Silnik)
~DeDeK-dandie@wp.pl
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW
jak to SDI idelany na spokojna jazde zadnych problemow (Silnik)
~Agrawa
Hatchback 1.0 50KM 37kW
do 100 prawie go nie słychac pózniej coraz glośniej ale da sie wytrzymać (Wyciszenie)
4,1
~Piotr
Hatchback 1.4 TDI 75KM 55kW
dość cichy po nagrzaniu się silnika, na zimni i niskich obrotach trochę hałasuje (Wyciszenie)
~KACHNA
Hatchback 1.0 50KM 37kW
Ogólnie BOMBASTIK.Kiedys miałam CZINKUSIA -to była tragedia.Po 60000 wszystko wymienialam
~cezar
Hatchback 1.7 SDI 60KM 44kW