Oceny Seat Cordoba I Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW 1997-1999

Seat Cordoba I Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW 1997-1999 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba I Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW 1997-1999

~MacGyver
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
Mam wersje SX (Coupe) po prostu rewelacja, samochód jest dynamiczny i stosunkowo ekonomiczny(8.5 L w miescie wskazania komputera pokadowego). Wersja SX ze swoimi akcentami sportowymi i doskonaym wyposażeniem jest naprawde godna polecenia i jest doskonalom alternatywą dla trochę kobiecych megane coupe czy tigry. Samochodzik nigdy mnie nie zawiódl. Jakość plastików i wykonczenia jest lepsza niż w wersjach standardowych aczkolwiek plastiki dają...
~A.
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
bardzo udany model, wygodne male prawie sportowe autko, tanie w eksploatacji, co do minusow to tylko to, ze co roku trzeba podokrecac tapicerke tu i owdzie bo zaczyna trzeszczec na nierownosciach, oraz kubelkowe fotele lubia sie przecierac.
4,1
~AdamUS D
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
Jedyne co, to torchę schodzi jakby lakier ze spoilera, ale to drobnostka. Idealne auto dla młodych ludzi. Polecam właśnie tym, co dopiero zdali prawo jazdy.
3,3
~woj
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
Mam ten samochód od nowości i dla mnie to ostatnia cordoba. Może tylko mi się taki awaryjny trafił? Ogólnie nie jestem zadowolony.
3,8
~klipok@poczta.onet.pl
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
W miarę jedzenia apetyt rośnie może by coś z większym silnikiem
3,5
~olo
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
jechałem cordobą sx 1.6 185km trochę się bałem ale auto trzymało sie drogi super.dumny właściciel.
2,4
~raptor
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
niżle trzyma się drogi ale zbyt twardy i mało komfortowy (Układ jezdny)
~zbychu
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
widocznośc w czasie jazdy do tyłu ograniczona spojlerem i wysoka klapa bagażnika (Widoczność)
~Piotr
Coupe 1.6 MPi 75KM 55kW
elastyczny od 2800 obr., moc wystarcza w mieście, w trasie przy jeździe 100-120 do wyprzedzania również (Silnik)
3,4
~tn.