Lista ocen Seat Cordoba I (195) - Ergonomia

Na liście zabraknie 368 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qwertq
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Tutaj jest OK.Wszystko pod ręką i dobrze dostępne ALE włączniki szyb elektrycznych mogli w drzwiach umieścić.Też się czepiam,jakbym miał korbki to bym morde w kubeł zapiął.Aha klamki otwierania drzwi troche niewygodne.Ale i tak 5-ke stawiam.Bagaznik palce lizac.Można w nim w duuużo pomieścić.
~2.0 GTI - gpik@poczta.onet.pl
Sedan 2.0 i 115KM 85kW
na poczatku zdziwilo mnie ze przyciski do regulacji lusterek i podnoszenia szyb umieszczono w konsoli srodkowej - ale to kwestia przyzwyczajenia -=- ilosc schowkow: 2 + kieszenie w drzwiach -=- dodatk. kieszenie przy fotelach od strony drzwi, sa dostepne po otwarciu drzwi - a to nie jest dobrze
~wojtekj23@interia.pl
Coupe 1.9 TDi 90KM 66kW
Nie ma gdzie postawic butelki czy kubków, schowek nie jest chłodzony, kieszenie w dzwiach mikroskopijne, do włączników tylnych szyb trzeba się schylać, niewygodne przełączanie funkcji komputera pokładowego...... Ale większość samochodów w tej klasie wielkości wogóle tego wyposażenia nie posiada
~Cordoba
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Jeżdżę obecnie na gazie więc naprawdę tania jazda (15-20 PLN nigdy więcej). Również części są wyjątkowo tanie i łatwo dostępne - właściwie większość części jest taka sama jak w golfie 3 czy polo. Cały silnik (używany) z golfa za 300 PLN. Wymieniłem w domowych warunkach.
~ms
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
oki, chociaż schowków brakuje, i próg niczym w starym zamku - w kombi - i być tu mądry i włóż coś cięższego i większego- życzę powodzenia :-) wyposażenie - jak w maluchu czyli brak (chociaż ja mam centralkę na pompkę i elektrykę w przodzie - więc może się czepiam)
~Marecki
Sedan 1.8 i 90KM 66kW
Osobiści uważam seacika za samochód wygodny. Siedzenia nie za miękkie ani nie za twarde. Dla mnie w sam raz jak na tę klasę i cenę samochodu. Miejsca jest wystarczająco przynajmniej z przodu, na temat tyłu się nie wypowiem bo szczerze jeszcze z tyłu nie podróżowałem.
~Baloo
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Auto jest właściwie niemieckie (Volkswagen) więc wnętrze jest raczej surowe i solidne. Nie doszukamy się tu jakiś specjalnych udogodnień (schowki) ale też nic się nie psuje we wnętrzu bo jest proste. No, może z wyjątkiem lampki w schowku obok pasażera (zapala się czasem).
~pskrzypczak@freyssinet.pl
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
sprzodu wystarczająca ilość miejsca, tylne miejsca siedzące mogły by mieć troszkę więcej miejsca, za to bagażniż jeden z największych w tej klasie, moim zdaniem wystarczy aby zapakowć wszystko nawet dla pięciu osób wybierających się na wakacje
~Szymon
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli chodzi o ergonomię to tutaj minus dla Seata. Bardzo mała ilość schowków, AirBag zamiast schowka przed pasażerem i brak podstawek na napoje. To był jeden z wielu samochodów w którym naprawdę brakowało mi schowków !
~Marcin
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wnętrze wzorowanie na Polo, więc znajdziemy wszystko pod ręką. szczególnie podoba mi sie schowek na mapy pod kierownicą :) jedynie przyciski do podnoszenia i opuszczania szybko mogły być gdzieś bliżej pod ręką, np. w drzwiach.