Lista ocen Seat Cordoba I (195) - Ergonomia

Na liście zabraknie 368 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nietykalnyy@wp.pl
Kombi 1.9 TDI 90KM 66kW
wzornictwo typowo vw polo, jedynie znaczek na kierownicy jest inny, bez fajerwerków ale wszystko pod ręką i czytelnie
~PRZEMAS przemas1981@o2.pl
Coupe 1.6 i 101KM 74kW
ZBYT WĄSKA BRYŁA AUTA , TAKŻE POWYŻEJ 120 KM/H , SAMOCHODEM JEDZIE SIĘ NIEPEWNIE , NA ZAKRĘTACH ZWIJA SIĘ FAJNIE , ALE TEŻ BEZ BRAWURY
~misiek_zx6r
Kombi 1.6 i 75KM 55kW
Jak na te lata ok, wszystko pod ręką, nic nie piszcze, nie trzeszczy, materiały w sam raz , nie niszczą sie za szybko.
~seatowiec
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
tak jak ma być,trochę głupio zrobione wycieranie szyb wciskasz spryskiwanie i odrazu wycieraczki zasuwają można sobie szyby porysować
~mtte
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
W sumie szystko na swoim miejscu. Jak dla mnie trochę mało scowków na drobiazgi (2x airbag) i za nisko usytuowana kolumna kierownicy.
~KRIS-32
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Dobre dojście do wszelkich przełączników i przycisków. Mi osobiscie nie podoba się praca i włączanie świateł awaryjnych.
~Misiu
Sedan 1.4 i 60KM 44kW
Wszystko na swoim miejscu, typowa niemiecka funkcjonalność, choć przycisk świateł awaryjnych w niefortunnym miejscu.
~stan_s@op.pl
Sedan 1.9 D 68KM 50kW
Utrudnione wchodzenie na tylne siedzenia (Skoda Fabia jest lepiej dopracowana w tym względzie). Brak podłokietnika w tylnej kanapie.
~mi2ga4@go2.pl
Sedan 1.6 i 75KM 55kW
Wszystko na swoim miejscu , tylko śmiesznie cienka kierownica, brak możliwości regulacji kąta pochylenia w tym egzemplarzu
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba I
8,7
9,4
~kruszewm@poczta.onet.pl
Kombi 1.6 i 101KM 74kW
obsługa tylnej wycieraczki. Tego się trzeba nauczyć. Jako inżynierowi zajeło mi to rok. Humaniście pewnie by poszło szybciej:))