Lista ocen Seat Cordoba II Kombi 1.6 101KM 74kW 1999-2002 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~woyton
Kombi 1.6 101KM 74kW
Auto spełniło moje oczekiwania. Jako małe kombi znakomicie sprawdza sie w mieście. Nie jeżdże zbyt szybo (rzadko przekraczam 140) więc dynamika na trasie mnie zadowala. Po złożeniu tylnego siedzenia dużo miejsca na ładunek(często goszczą tam dwa "górale", wystarczy odpiąć przednie koła). ABS dobra rzecz-nie kupię już samochodu bez ABS-u. Dobra trakcja jak na kombiaka. Uważajcie na ASO Seata po zmianie opon na letnie nie dokręcili mi prawego...
~czarek21
Kombi 1.6 101KM 74kW
Ja nie mowie zle o moim mamucie. narazie tylko byly lozyska jezdne wymieniane i to dlatego ze uczylem sie parkowac na recznym. wsteczny to zeczywiscie tragedia, ale poza tym chyba nie mam co zle mowic. no moze to ze jezdze kombi(vario) i czasem ciezko sie gdzies zmiascic, choc promien skretu to autko ma dopuszczalny
~Arek
Kombi 1.6 101KM 74kW
Uważam że jest to bardzo dobry samochód. Jedynym wielkim minusem jest to że jest bardzo mało popularny (mowa o vario) i obecnie można go dostać w idealnym stanie za naprawdę psie pieniądze. Mógłby lepiej trzymać cenę.
~Lidia
Kombi 1.6 101KM 74kW
Wygodny i pakowny, elastyczny silnik. Nie boli mnie kręgosłup. Można go polubić. Czasem wkurzają mnie zaparowane szyby i kłopoty w zimie z zamarzniętymi zamkami. Poza tym ok.
~mariuszs600
Kombi 1.6 101KM 74kW
Jak na male auto miejskie dobrze jest wyposazone i nie kosztuje fortuny. Prowadzi sie dobrze.
~Luis
Kombi 1.6 101KM 74kW
Bardzo zrywny ekstra wygląd i ekonomiczny czego chcieć więcej
Seat Cordoba II Kombi