Oceny Seat Cordoba II Sedan 1.6 75KM 55kW 1999-2002

Seat Cordoba II Sedan 1.6 75KM 55kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan 1.6 75KM 55kW 1999-2002

~Kordoba
Sedan 1.6 75KM 55kW
Samochód użytkuję od nowości przez 18 lat. Kupiony w salonie. Silnik 1,6 ALM 75KM zaskakuje elastycznością i dużym momentem. Nie ma problemu z odjazdem sprzed świateł, czy z wyprzedzeniem ciężarówki. Dodam że mam porównanie z nowszym silnikiem VW 1,4 85KM to Seat wygra o 100 metrów po starcie. Twarde zawieszenie dobrze trzyma samochód na drodze, niestety poprzeczne nierówności bardzo się tłuką. Do 110km/h jest względnie cicho i przyjemnie....
3,7
~Art Roy
Sedan 1.6 75KM 55kW
Jeździłem nim 7 lat i przez pierwsze 4 byłem nim zachwycony, a potem usatysfakcjonowany. Dziś, z nabytym doświadczeniem, potrafiłbym uniknąć tych 2 czy 3 awarii, które unieruchomiły to auto. W zasadzie fatalny serwis ASO decyduje o wszelkich słabościach. Więc nie jest to ani wina użytkownika, ani auta. Dbałem o nie i pewnie dlatego 7 letnie auto w zasadzie nie miało rdzy, mechanicznie było bardzo sprawne a jedyne słabe punkty wynikały z...
2,5
~rozżalony były klient seata
Sedan 1.6 75KM 55kW
jak kupiłeś to sprzedaj szybko tak jak ja bo inaczej cały się rozleci. Serwis słaby jak kupujesz to jest ok jak coś od nich wymagsz to jesteś intruz i upierdliwiec. Samochód ładny, zdrabny w sam raz do ...., a tyak poważnie to nie polecam. Bardzo mało miejsca z tyłu, problemy dla ludzie powyżej 170 cm wzrostu. Trochę za głośny, i wszystko jest tak biednie i taniio wykonane. Uwaga na wykoczenia plastikowe wokół klamek, strasznie się rysują. W...
~Automaniak
Sedan 1.6 75KM 55kW
Tanie, bezawaryjne auto. Kupiłem je jako pierwsze auto, jako, ze z gazem to bardzo oszczędne. Przez okres około 3 lat, oprócz standardowych wymian klocków, oleju oraz regulacji gazu, wymieniłem tylko przewody zapłonowe. Polski salon, wiec nie ma dużych problemów z korozja, a to juz 23 letnie auto! Polecam w tej cenie, chyba nie znajdzie się bardziej bezawaryjnego pojazdu.
~Lukasz
Sedan 1.6 75KM 55kW
Autko użytkowane na codzień jako pierwszy pojazd. Na gazie bardzo oszczędne, z dobrym przyspieszeniem. Wyposażenie dobre. Bardzo dobtze grzeje. Auto dosyć pojemne, bagażnik ogromny. Jazda tym autem nie jest uciążliwa.
2,9
~p9557
Sedan 1.6 75KM 55kW
Autko dość przeciętne. Na dłuższe trasy jest dość niewygodne. Nogę sterującą gazem/hamulcem szlag trafia. Spalanie dość duże. W mieście potrafi spalić nawet ze 12 litrów. W trasie udało mi się zejść do 8 litrów. Najgorsze jest to, że starałem się jeździć w miarę eko, a wyszło tak jak widać.
~=MNK=
Sedan 1.6 75KM 55kW
Moja Cordoba z 1999 ma przejechane nie całe 30.000 tys. km. Wina mojego ojce bo kupił nowy samochód a nim nie jeździ :) Ale ogólnie samochód prezentuje się z wyglądu dobrze, technicznie również i jazda tym samochodem sprawia wiele radości.
3,6
~czarnuch13@poczta.fm
Sedan 1.6 75KM 55kW
Auto idealne dla malej rodziny,z pewnym prowadzeniem, przyzwoitym zuzyciem paliwa, elastycznym silnikiem. Auto ma naprawde duzy i ustawny bagaznik (460l)-super na wakacje (sprawdzilem). Troche brakuje przesrzeni z tyłu, mogłby byc lepiej wykonczony i wyciszony-jednak i tak wystawie mu dobra ocene.
2,9
~kentzero
Sedan 1.6 75KM 55kW
niemiecka precyzja, hiszpanski temperament... precyzji absolutnie brak, teperament przyjawia sie w parciu do serwisu. ocenilbym je calkiem dobrze gdyby nie awaryjnosc. moj ostatni seat, choc nowe sa bardzo ladne. przerzucam sie na japonce!
~Mah
Sedan 1.6 75KM 55kW
ogulniedobrze słaba jakość wykończeń ztworzywa wibracje przenoszone na kierownice przy 110km/h na5 biegu przy bardzo mocnym dodaniu gazu spomaganie nieruwnowarzy sily ciągu kół na małych biegach przy skrętach
Seat Cordoba II Sedan