Oceny Seat Cordoba II Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW 1999-2002

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW 1999-2002

~Lewan
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Samochód wytrzymały, jak na SDi osiągi zadowalające (170km/h), irytujące jest wykończenie wnętrza, wszystko skrzypi i trzęsię się szczególnie zimą. Ale zimą ten samochód ma ogromny plus w tym że pomimo iż pod maską znajduje się stary diesel odpala zawsze bez najmniejszego problemu. Przebieg na liczliku ponad 200tys. km! A samochód jedzie i wcale nie narzeka!
~endo
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Pojazd idealny dla małych rodzin mieszkających w miastach. 68 KM trochę przymula, ale silnik odwdzięcza się naprawdę bardzo niskim spalaniem. Auto ma bardzo ładny wygląd (akurat te auta mają niespotykaną paletę kolorów - ja mam ciemny błękit, ale widziałem też np. jasną zieleń). Niemiecki środek sprawia, że mechanicy raczej na nas nie zarobią.
3,7
~hobby motoryzacja
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Polecam autko dla mniejszych rodzin. Auto ekonomiczne, malo pali i tanie w eksploatacji- czesci tanie i mnostwo zamiennikow do wyboru. Nie przyprawia problemow. Silnik bezobslugowy.Limuzyna to to nie jest. Swietne do miasta.
~wojtogo
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Pytanko do użytkowników Seatów. Auto sprow. z Niemiec ale słabo wyposażone. Czy ten model posiada termometr zewn. Na dużym wyświetlaczu w miejscu temp. pokazuje ---- C, a ostatnio przez chwilę pojawiła się temperatura -39 C. Proszę o odp. wojtogo@interia.pl
~wojtogo
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Pytanie. Czy w Cordobie 1.9 SDI z 2000 r. (auto sprowadzone z Niemiec ale słabo wyposażone) znajduje się termometr zewnętrzny. Na dużym wyświetlaczu w miejscu temp. pokazuje ---- C a ostanio przez chwilkę było -39 C Proszę o odp. innych użytkowników Seatów. wojtogo@interia.pl
~foto26
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
bardzo oszczędny i w miarę możliwości zbiera się choć ma tylko 68 km (Silnik)
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba II Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
5,7
3,8
~Bany86
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Jak na takie autko to wydaje mi sięże kultura pracy jest kiepska, pozostawia wiele doi życzenia. Głosno pracuje (Silnik)
~fan seatów
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Głośny przy prędkości powyżej 120km/h. Słychać klekot jak zimny. (Silnik)
~Cinek
Sedan 1.9 SDI 68KM 50kW
Silnik 1,9 SDi > Dosc szybki ale bez przesady. Raczej do nomalnej codziennej jazdy. (Silnik)
Seat Cordoba II Sedan