Oceny Seat Cordoba II Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2002

Seat Cordoba II Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2002 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Cordoba II Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW 1999-2002

~Żabol
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo udane autko. Jestem posiadaczem od niedawna, jest to mój pierwszy tdi i jestem zachwycony silnikiem. Oszczędny jak na tej wielkości samochód i dodatkowo dynamiczny. Twarde zawieszenie ma swoje zalety - auto ładnie trzyma się drogi przy wyższych prędkościach, ładnie wybiera nierówności; wady - szybciej się zużywa na polskich drogach. Do widoczności musiałem się przyzwyczaić gdyż jest o wiele mniejsza niż w moim poprzednim...
2,5
~milired
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
W tym aucie jedynie silnik, hamulce, zasięg świateł i bagażnik zasługują na "+". Irytujące są te wszystkie drobne usterki które sprawiają, że przy aucie non stop trzeba coś robić, a ja nie mam na to czasu! Niestety hiszpański temperament nie na wschodnią Europę ;-))
4,1
~Kris
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ekonomiczne auto z małym spalaniem i przyzwoitymi cenami za naprawy(zawieszenie,filtry,płyny).Nic większego nie nawaliło(typu skrzynia,silnik,sprzęgło).
3,8
~Paweł
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Pozytywny. Auto warte zainteresowanie. Tylko silniki TDI i SDI, nie warto inwestować w benzynę i mieć potem problem z odsprzedażą.
~chmiello2007
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre auto ale chyba sprzedam i kupię coś większego.
~Miłośnik dizli
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bardzo dobre przyspieszenie szczególnie przy wyprzedzaniu; ekonomiczny przy normalnej jeździe 4,2l/100km;słaba widoczność w lusterku wstecznym.
Dziennik kosztów dla Seat Cordoba II Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
5,9
~stan
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
największa i jedyna wada - jest za mały - pozatym super
~Fan SEAT-a
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Jest dużo lepszych aut na świecie. na razie nie potrzebuję lepszego. Następny (to już trzeci) też będzie Seat - może Toledo?
~bsz
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
jest czym kopnac, za niwielka cene.zbyt twarde zawieszenie jak na polskie drogi.
~patrykhds@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Super autko na dalekie i krutkie wycieczki a i wyspać się też można dobrze . Silnik bardzo elastyczny nie mam szans swoim WV Golf 1.3l No i ekonomiczny !!
Seat Cordoba II Sedan