Lista ocen Seat Exeo (45) - Ergonomia

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Ilość przycisków, trochę poraża. Deska przypomina kokpit promu Enterprise. Wszystko bardzo poprawnie jak w każdym niemieckim samochodzie, ale dla mnie mało intuicyjnie. Być może to kwestia przyzwyczajenia, ale póki co żeby zmienić temp lub siłę nawiewu muszę spojrzeć na deskę i odnaleźć odpowiedni guzik, który na dodatek jest umieszczony dość nisko. To nie wpływa dobrze na bezpieczeństwo, myślę że tradycyjne pokrętła są dużo lepszym rozwiązaniem.
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Stara dobra niemiecka szkoła - wszystko na swoim miejscu: zegary baaaardzo czytelne, jak na tamte czasy dla wielu (rownież i dla mnie) wzór kokpitu i ergonomii. Wielkość kierownicy akurat, przyciski - jak w Audi - fajnie klikają, jedyne małe zastrzeżenie to podłokietnik, który nie ma funkcji przesuwania wzdłuż, ale to drobiazg.....
~Waldemar
ST Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
bardzo wygodne fotele, długie siedziska, bardzo dobre trzymanie na boki, minus za małe kieszenie w drzwiach przednich (nie nadają się do napoi, tylna kanapa wygodna, ale wyprofilowana raczej dla komfortu 2 osób, bagażnik duży, jest miejsce pod podłogą i wysuwana siatka z tylej kanapy, więc można zapakować po dach.
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
W kabinie wszystko na swoim miejscu nie ma się do czego przyczepić. Funkcjonalne sterowanie z kierownicy. Czujnik deszczu steruje wycieraczkami a światła włączają się same. Wsiadanie nie jest za wygodne ale jak się już wsiądzie to fotele są mega wygodne
~pansowa
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszystko pod reka jak w audi, jest to blizniaczy model to a4 b7. Problemem jest nieco malo miejsca na lewa stope po lewej stronie sprzegla, Podstopnica jest bardzo waska i podczas dlugiej jazdy autostrada dretwieje stopa
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
To jest A4 poprzedniej generacji - więcej tłumaczyć nie trzeba. Wszystko na swoim miejscu, idealnie spasowane z intuicyjną obsługą. Do tego jakość użytych materiałów i dbałość o detale podnoszą w znaczący sposób komfort korzystania.
~Henrys
ST 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Co niemiec to niemiec wszytko tam gdzie powinno być i tak naprawde dla mnie to jest najważniejsze każdemu deska swojego auta nawet niewiem jak kosmiczna i tak sie przeje po jakimś czasie a póżniej liczy się juz tylko wygoda.
~karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Brak schowków w drzwiach tylnych jest bolesny gdy jedziemy w 5 osób. Gdy w 4 schowek podłokietniku jest wystarczający. Umiejscowienie ręcznego -nieporozumienie.(uderzam w podłokietnik więc muszę go cały czas mieć podniesiony)
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Wszystko pod ręką, posiadałem bardzo bogate wysposażenie - m.in. lodówka w schowku , tempomat , kolorowy wyswietlacz miedzy zegarami , navi z sd dvd i tak dalej , bardzo szybko się przyzwyczaiłem .
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Siedzi się idealnie - duży zakres pełnej regulacji foteli daje pełny komfort.Z tyłu \"podobno\" ciasnawo....ale ja z tyłu nie jeżdżę.....Wszystko pod ręką,trochę nisko sterowniki klimy ale idzie wytrzymać.