Lista ocen Seat Exeo (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 60 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Tutaj małe zaskoczenie, z maski w niektórych miejscach odpada lakier, takie małe punkciki, podobna sprawa tyczy się śrub pod maską, te rdzewiają, lecz na szczęście nie ma u mnie czegoś takiego jak łuszczący się lakier, czy też korozja nadwozia, po 11 latach nie ma jej wcale. Progi jak i podłoga - obudowane plastikami.
~Alex
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Kupiłem auto bezwypadkowe w fabrycznym lakierze, jednak przedni błotnik zaczął korodować i musiałem najpierw go malować ( ale to nie pomogło) a później wymienić na inny. Znalezienie błotnika do exeo zajęło mi 3 miesiące. Części do karoserii to prawdziwy RARYTAS i znaleźć je w dobrym stanie to nie lada wyzwanie
~Tomeczek
ST 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Przyznam, że było pare miejsc gdzie musiałem po zakupie zrobić małe zapraweczki a np leon, który jeszcze u mnie stoi ma 20 lat i zero korozji więc daje tylko 3 gwiazdki.
~Waldemar
ST Facelifting 2.0 TSI 200KM 147kW
lakier odporny na zarysowania i odpryski, blachy grube (stara dobra szkoła projektowania), brak korozji, buda pomimo upływu lat wg mnie wygląda ładnie.
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bez uwag, ale auto garażowane w pełnym okresie, więc trudno ocenić faktyczną trwałość.
~edmar_stacja_demontażu_pojazdów
ST 2.0 TSI 200KM 147kW
Ładne spasowanie elementów które nie były ruszane , ale lakier kiepskiej jakości- cienka warstwa
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Przyciąga wzrok z ledami a jednocześnie nie jest to Audi więc złodzieji nie kusi
~Adrian
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Nic nie rdzewieje. Nawet takie odbicia lakieru od kamieni
~Kuba
ST 1.8 TSI 160KM 118kW
pojawiło się ognisko korozji na masce
~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Nie rdzewieje jest bardzo starannie ocynkowane