Lista ocen Seat Exeo (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Da Ro Pe
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
2-strefowy klimatronik w standardzie, nawiew pracuje cicho, zimą wnętrze w miarę szybko się nagrzewa - dodatkowo jest np. osobny przycisk do odparowania szyby - bardzo fajna funkcja! Mam podgrzewane fotele, więc w naszym klimacie mocno się przydają. I jeszcze jedno - jest to kwestią gustu, ale osobiście baaaardzo dobrze pasują okrągłe dysze z A4 cabrio.
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Klimatyzacja dwustrefowa działa idealnie, szybko chłodzi ale i szybko nagrzewa. Funkcja eko przydatna, jadąc przez wsie albo wśród pól przydatne zamykanie obiegu :) do tego podgrzewane fotele.
~Jakub
ST Facelifting 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wentylacja jest w porządku, bardzo dobrze się spisuje,jednak silnik diesla potrzebuje czasu by się w pełni nagrzać i gdy chcemy mieć b.ciepło w aucie musimy poczekać.
~Stoly
Sedan Facelifting 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Trochę słabe na przednią ,tragiczne umieszczenie nawiewu na środku szyby a po bokach ścierka:) Na szczęście jest klima i wtedy do dwóch osób daje radę .
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Klimatyzacja działa poprawnie, lecz w wilgotne dni zdarza się parująca szyba, i z tego co wiem, wielu użytkowników Exeo skarży się na to.
~Karolek
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Wszystko w porządku latem. Z uwagi na wolne nagrzewanie zimą warto rozważyć montaż dodatkowego elektrycznego nagrzewania. Mnie to kosztowało 1200,00 zł.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Czasami są problemy z odparowaniem szyb w deszczowe dni - klima jakby trochę za późno dawała radę. Ogrzewanie i chłodzenie bardzo dobre.
~Ojciec rodziny
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Climatronic działa bardzo dobrze. Czasami tylko przy pełnym załadowaniu auta 4 dorosłymi osobami pojawia się para na szybach, a jej usunięcie trwa kilka minut.
~Mariusz
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Idealne. Autu które stało na parkingu od rana zamarzło całkowice. Puściłem ogrzewanie na szybę na maksa i po 5 minutach wszytko spywało. Piątka.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Klimatronik dwustrefowy załatiwa całość. Do tego mam filtr węglowy, który faktycznie nie przepuszcza zapachów z zewnątrz (spaliny, smog, kompostnik, itp.)