Lista ocen Seat Exeo (50) - Widoczność

Na liście zabraknie 25 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sleppy
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Widoczność dobra, biorąc pod uwagę iż jest to duży samochód dodatkowo sedan proponuje kupić wersję z czujnikami parkowania lub je dołożyć.
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Bardzo dobrze we wszystkich kierunkach. W końcu to kombi. U mnie jest parktronik więc dodatkowo poprawia komfort parkowania i z przodu i z tyłu.
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Z przodu i po bokach nie mam zastrzeżeń. Z tyłu jest raczej średnio ale fabryczny czujnik parkowania pomaga w sytuacjach ekstremalnych.
~Bogdan
ST Facelifting 2.0 TDI 120KM 88kW
Dzięki dużym lusterkom wstecznym cofa się bardzo dobrze czujniki z tyłu pomagają ocenić odległość. Do przodu b dobrze
~JP 72
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Całkiem dobra. Duże lusterka zewnętrzne, dość wysoka pozycja za kierownicą- po ustawieniu fotela, kierownicy, itp.
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
przy optymalnym ustawieniu fotela słupki przednie bardzo utrudniają mi widocznośc w zakrętach (jestem wysoki 192),
~Sza
Sedan 1.8 TSI 160KM 118kW
Widoczność jest dobra ale nie rewelacyjna. Szeroki słupki trochę zasłaniają ale teraz tak się robi auta. Czujniki się przydają :)
~Sebastian
ST 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Stara konstrukcja w tej kategorii to duzy plus - wąskie słupki przód i tył i normalne szyby (nie małe) więc jest ok.
~Honoratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Mam 187 i z tego powodu zawsze pytam żonę: - Kochanie zielone to już? Nie jest najgorzej. Od czego są czujniki?
Dziennik kosztów dla Seat Exeo
7,7
10,8
~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Z tyłu bez czujników lub kamery wymaga obeznania z bryła pojazdu zwłaszcza w sedanie.