Lista ocen Seat Exeo Sedan (21) - Ergonomia

Na liście zabraknie 12 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Ilość przycisków, trochę poraża. Deska przypomina kokpit promu Enterprise. Wszystko bardzo poprawnie jak w każdym niemieckim samochodzie, ale dla mnie mało intuicyjnie. Być może to kwestia przyzwyczajenia, ale póki co żeby zmienić temp lub siłę nawiewu muszę spojrzeć na deskę i odnaleźć odpowiedni guzik, który na dodatek jest umieszczony dość nisko. To nie wpływa dobrze na bezpieczeństwo, myślę że tradycyjne pokrętła są dużo lepszym rozwiązaniem.
~pansowa
Sedan 2.0 TDI CR DPF 170KM 125kW
Wszystko pod reka jak w audi, jest to blizniaczy model to a4 b7. Problemem jest nieco malo miejsca na lewa stope po lewej stronie sprzegla, Podstopnica jest bardzo waska i podczas dlugiej jazdy autostrada dretwieje stopa
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Siedzi się idealnie - duży zakres pełnej regulacji foteli daje pełny komfort.Z tyłu \"podobno\" ciasnawo....ale ja z tyłu nie jeżdżę.....Wszystko pod ręką,trochę nisko sterowniki klimy ale idzie wytrzymać.
~iroc_pl
Sedan 2.0 TSI 211KM 155kW
niby wszystko fajnie i prosto i na swoim miejscu, ale schowka czy dwóch brakuje... bagażnik mało przydatny bo otwór załadunkowy jest skromny. no ale sedan to sedan.
~Honoratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Wszystko OK , w zasięgu ręki. Niestety jakiś imbecyl umieścił zapalniczkę tam , gdzie zazwyczaj trzymam rękę. Auto kiedyś skończy w płomieniach... Albo się w końcu poparzę.
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Do pełni szczęscia brakuje mi (u wszystkich producentów) fabrycznej navi z możliwoącią wgrania AM - no i za normalne pieniądze, a nie za 10000zł. reszta bez zarzutu
~Sleppy
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Ergonomia doskonała jak przystało na klon audi, bez zbędnych wodotrysków. Obici, siedzenia, układ deski doskonały a przede wszystkim wytrzymały.
~Amigo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Sterowanie klimatyzacją troche niedzisiejsze ale to nie problem bo ustawiam temperature i zapominam. Radio tez dziwne ale to mozna wymienić.
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Wszystko jest pod ręka, aczkolwiek zabieram jedną gwiazdkę na to, iż przy podnoszeniu hamulca ręcznego podnosi się podłokietnik.
~exeoKRAKÓW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Wszystkie przyciski, pokrętła na swoim miejscu, nie trzeba studiować instrukcji aby odrazu się połapać we wszystkim
Seat Exeo Sedan