Oceny Seat Exeo Sedan

Seat Exeo Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Exeo Sedan

~PW
Seat Exeo
Auto godne uwagi. Sprawdzone rozwiązania Audi. Silnik, skrzynia biegów to prawdziwa poezja. Pytaniem jest zawieszenie, które ponoć nie wytrzymuje polskich warunków, ale nie ma rzeczy niezniszczalnych. Dla mnie największy plus tego samochodu jest też jego wielkim minusem. Klon Audi A4 do przesady. Brakuje własnej inwencji designerskiej Seata. Wielka szkoda. Iżynierowie poszli po najmniejszej lini oporu. Rażą mnie klamki boczne przeklejone ze...
~Adam
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Seat Exeo
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej usterki. Auto jest wygodne i bardzo dobrze wyposażone (posiadam wersję Sport). Jakość wykonania zadawalająca. Auto miało być na dwa lata a pozostanie ze mną jeszcze minimum kolejne dwa :-)
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Seat Exeo
Exeo wygląda zadziornie, przynajmniej z przodu : ) i to mi się podoba, światła skrętne w wersji z bixenonem fajnie doświetlają zakręty, miejsca w środku zdecydowanie za mało. Sedan ma może i pojemny bagażnik, ale ciężko zmieścić do niego duży gabaryt, ze względu na mały otwór załadunkowy.
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Seat Exeo
Ogólnie, bardzo udany remake dobrze zaprojektowanego samochodu. Uzupełniony nowym silnikiem TSI i siedmiobiegowym tiptronikiem - prawdziwa frajda z jazdy. Kiedy chcemy to przemieszczamy się dostojnie a kiedy tylko zajdzie taka potrzeba możemy zniknąć za horyzontem w oka mgnieniu. Tak na poważnie, pełnia bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu na trasie, w polskich warunkach każde auto do jazdy pozamiejskiej powinno dysponować taką mocą.
~Remi
Seat Exeo
Jestem naprawdę zadowolony. Auto jest bardzo wygodne na trasie, spala mało, jest dynamiczne, w ogóle się nie psuje. W porównaniu z passatem B6 przegrywa tylko ilością miejsca w środku. Wykonanie, oraz zastosowane materiały jak z górnej półki.
~Honoratek
Seat Exeo
Zachwyt i rozczarowanie. Auto na autostrady, natomiast dziury mną wstrząsnęły, dosłownie. Porażka. Z 40km drogi do pracy i nazad 6 to płyty betonowe. W niczym mnie tak nie wytrzęsło jak w Exeo. Koszmar nie do opisania. Auto z boku wygląda jak skład towarowy, a w środku miejsca jak dla krasnoludków. Jazda z tyłu to mordęga, ale to samo było w A80 i A4... Plusy to silnik i wyciszenie auta. Tutaj rewelacja.
~Domi K
Seat Exeo
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
~lukasek4433
Sedan 2.0 TSI 200KM 147kW
Seat Exeo
Autko jest bardzo fajne. Dobrze jezdzi ma mocny, dynamiczny i oszczedny silnik. Materialy sa bardzo dobrej jakosci,a wyglad mi pasuje i nie przeszkadza. Zawsze lubilem Seaty. Ten jest juz 3 i znow jest super jak 2 poprzednie. Nie zawiodlem sie na tej marce. Wole go niz jakies 407 czy Avensise
~Radzio.plzarze
Sedan 2.0 TSI 211KM 155kW
Seat Exeo
Auto jak dla mnie jest super całokształt wyko ania rewelka .
~Koss
Sedan 1.6 MPi 102KM 75kW
Seat Exeo
Za pieniądze które zapłaciłem bezkonkurencyjny samochod