Ocena kierowcy - Seat Exeo Sedan

Amigo, 14 lat temu
Silnik 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Rok produkcji 2009
Seat Exeo Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW 2009-2011 - Oceń swoje auto
Silnik : Myślałem ,że common rail tak wiele nie zmieni . Myliłem się.
Fajna zabawka . Acha , i w nosie mam ze to poprzednie Audi A4 z innym znaczkiem .
Bardzo dobry diesel ,cichy , elastyczny ,przyjemny jak na diesla dzwiek . Nie klekoce na zimno.
Jedynka czasem wchodzi troche ciezko , ale mam wrazenie ze sie wyrabia , po za tym skrzynka chodzi jak dzojstick , wystarczą ruchy samego nadgarstka.
Miodzio , troche twarde ale daje swietne wyczucie drogi i radosci z połykania kilometrów.
Wiadomo , albo design albo widocznosc do tylu . Najlepszą widoczność miałem w FSO 125p.
Sterowanie klimatyzacją troche niedzisiejsze ale to nie problem bo ustawiam temperature i zapominam. Radio tez dziwne ale to mozna wymienić.
Nie mam zastrzeżeń . Automatyczna klima sama dobiera optymalne obroty dmuchawy .
Mam prawie 190cm i nie mam zadnego problemu w wygodnym dopasowaniu sobie fotela , a na poczatku ogladajac auto bylem przekonany ze w zyciu tam się nie zmieszczę. Tylko wsiadanie i wysiadanie nie jest tak wygodne jak w vanie . Tył ciasny ale dla kobiet miejsca wystarcza.
Bardzo dobrze wyciszony samochód , to jest naprawdę ważne dla komfortu. Oczywiście coś tam słychać ale spektrum dzwięku jest naprawdę przyjemne tak do 100km/h działa wręcz usypiająco .
Okres testu to jesień-zima . Miasto 7,5-8 trasa 5,5-6,5 Najczęściej komputer pokazywał mi średnią ok 6-6,5l/100km Unikając przyspieszeń i nie przekraczając 100km/h zawsze schodziłem do 5,5l.
Wersja Style cena po negocjacjach 86000. Z dodatków beż , listwa wenge , przyciemniane szyby ,lakier . Chora cena za ksenony i nawigację .

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW [l/100km]

6,1