Oceny Seat Exeo Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW 2009-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Exeo Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW 2009-2011

~DanielP
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Samochód, który w ekonomicznej cenie zapewnia doświadczenie z jazdy audi. Bardzo dobrze prowadzi się na autostradzie a w mieście jest to kwestią nawyku. Wygoda jazdy niemieckim samochodem przebija się tu na każdym kroku i warto wspomnieć, że jest on ostatnią generacją silnika 1.8t 20v. Polecam bez zawahania chociaż elektryka naprawdę potrafi płatać figle ale to już ogólna przywara audi. Przy dobrym traktowaniu jest niezniszczalny chociaż...
4,1
~NK1
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Po prostu - fajny samochód, choć według mnie bez własnego charakteru - to w końcu kopia schodzącego wówczas z produkcji Audi A4. Polecam każdemu, kto chciałby mieć nieco młodsze rocznikowo Audi A4 B6/B7, to w końcu sprawdzona konstrukcja. Exeo to najmłodszy samochód, jaki można mieć z silnikiem 1.8T.
~Adam
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Przez 2 lata użytkowania nie miałem ani jednej usterki. Auto jest wygodne i bardzo dobrze wyposażone (posiadam wersję Sport). Jakość wykonania zadawalająca. Auto miało być na dwa lata a pozostanie ze mną jeszcze minimum kolejne dwa :-)
3,7
~widof
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Exeo wygląda zadziornie, przynajmniej z przodu : ) i to mi się podoba, światła skrętne w wersji z bixenonem fajnie doświetlają zakręty, miejsca w środku zdecydowanie za mało. Sedan ma może i pojemny bagażnik, ale ciężko zmieścić do niego duży gabaryt, ze względu na mały otwór załadunkowy.
~SSSSS
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Super auto z super silnikiem o ładnym wyglądzie, pewnym prowadzeniu i super jakości za przyzwoitą cenę.
~semper
Sedan 1.8 20v Turbo 150KM 110kW
Spelnia wszystko to czego po nim się spodziewalem.Jestem naprawdę zadowolony!!
Seat Exeo Sedan