Oceny Seat Exeo Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW 2009-2011

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Exeo Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW 2009-2011

~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Po 11 latach jazdy i 170 tyś km mogę bardzo pochwalić to auto. Nigdy mnie nie zawiodło i jestem pewien, że jeszcze przez długi czas tak będzie. Oczywiście wszystkie serwisy, naprawy i wymiany wykonywane były w terminie i bez oszczędzania. Tych napraw właściwie nie było dużo i jeśli jakieś do wynikające ze zdarzeń niż awarii sprzętu. Z perspektywy czasu auto ma dwa mankamenty: mało miejsca na kanapie z tyłu i niewielki otwór załadunkowy do...
~PW
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto godne uwagi. Sprawdzone rozwiązania Audi. Silnik, skrzynia biegów to prawdziwa poezja. Pytaniem jest zawieszenie, które ponoć nie wytrzymuje polskich warunków, ale nie ma rzeczy niezniszczalnych. Dla mnie największy plus tego samochodu jest też jego wielkim minusem. Klon Audi A4 do przesady. Brakuje własnej inwencji designerskiej Seata. Wielka szkoda. Iżynierowie poszli po najmniejszej lini oporu. Rażą mnie klamki boczne przeklejone ze...
~Remi
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Jestem naprawdę zadowolony. Auto jest bardzo wygodne na trasie, spala mało, jest dynamiczne, w ogóle się nie psuje. W porównaniu z passatem B6 przegrywa tylko ilością miejsca w środku. Wykonanie, oraz zastosowane materiały jak z górnej półki.
3,5
~Honoratek
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zachwyt i rozczarowanie. Auto na autostrady, natomiast dziury mną wstrząsnęły, dosłownie. Porażka. Z 40km drogi do pracy i nazad 6 to płyty betonowe. W niczym mnie tak nie wytrzęsło jak w Exeo. Koszmar nie do opisania. Auto z boku wygląda jak skład towarowy, a w środku miejsca jak dla krasnoludków. Jazda z tyłu to mordęga, ale to samo było w A80 i A4... Plusy to silnik i wyciszenie auta. Tutaj rewelacja.
~Domi K
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Nie kupiłbym innego. Myślałem też o innych markach, ale ten najbardziej mi się spodobał. Plusem dla mnie jest to, że co drugie auto na ulicy to nie Exeo, a serwisowanie i mechanicy do VW group są wszędzie. Części też są w normalnych cenach jak sprawdzałem - poprzedni samochód w zeszłym roku mnie poważnie w tej dziedzinie zaskoczył i racjonalnie sprawdziłem ile tutaj może mnie ewentualna naprawa kosztować.
~Mariusz
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Auto bardzo przyjemne w użytkowaniu. Dynamiczne, oszczędne, dobrze wykonane, zgrabne, przmyślane, sprawdzone rozwiązania. Piątka!
Dziennik kosztów dla Seat Exeo Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
7,3
~Amigo
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Fajna zabawka . Acha , i w nosie mam ze to poprzednie Audi A4 z innym znaczkiem .
2,5
~Filip R-o
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
jedna wielka awaria, miało być wspaniale a wyszła tragedia - głowica pękła, wtryski leją przez co DPF cały czas się wypala, pompa oleju już się kończy- kontrolka oleju miga.jak zły sen. (Silnik)
~Aras
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Zuzycie paliwa naprawde mnie zaskoczylo pozytywnie. Na dluzszej trasie (bez autostrady) potrafil mi zejsc grubo ponizej 5l. Na 100 km spala srednio 5.0 - 5.2. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Waldek.
Sedan 2.0 TDI CR DPF 143KM 105kW
Skrzynia chodzi lekko i nie haczy.6 bieg 2tys obr przy 120. (Skrzynia biegów)
Seat Exeo Sedan