Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback Facelifting (142) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~endriu121188
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
Jeśli ktoś lubi jeździć twardo i pewnie to właśnie jest to. Opony Dunlop SP Sport 195/55R15 i żadna droga nie straszna. Nie buja, nie skacze. Idzie jak strzała.
~camaro181
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
autko prowadzi się lekko i płynnie, twarde zawieszenie zaniża trochę komfort jazdy ( można się przyzwyczaić :) )ale jak na polskie drogi powinno więcej wytrzymać.
~Mały WLKP
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
mam założone alu 16 cali szerokie 205 nie jest ciekawie na naszych zajebistych drogach autko fajnie wygląda na zimówkach całkiem inne prowadzenie,precyzyjny układ kierowniczy
~Zygmunt Majchrzak
Hatchback Facelifting 1.4 16V 75KM 55kW
SAmochodzik trzyma sie drogi niesamowicie,a nawet jezeli przestaje to kazy bez problemu jest w stanie nad nim zapanowac. Cena za to jest komfort jazdy jak w wozie drabiniastym.
~mateusz90
Hatchback Facelifting 1.9 TDI 90KM 66kW
zawieszenie lipne, części tanie i dostępne, jeśli w aucie bedą 4 osoby po około 80kg + bagaż to trzeba uważać bo koła mogą trzeć o nadkole 15 cali 195/50
~Rs844
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Układ jak na Ibize przystało jest sztywny co pozwala wchodzić w zakręty przy dużej szybkości. jest stabilny i trzyma sie drogi, nie pływa po drodze.
~Hubert
Hatchback Facelifting 1.9 SDI 68KM 50kW
Zawie szenie proste , twarde i trochę hałaśliwe ale jego naprawa jest naprawdę tania. Drogie tylko łożyska tylnych kół- około 300zł za stronę.
~hitek
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
Zawieszenie o identycznej konstrukcji jak w vw polo ma jednak wyraznie bardziej sportowe nastawy na czym zdecydowanie traci komfort jazdy (cos za cos).
~zapylic
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
no poskie drogi przydalby sie miekszy ale mi taki twardy odpowida, przy wiekszych predkosciach auto przechyla sie na zakretach ale wszystko da sie kontorlowc
~pilot
Hatchback Facelifting 1.4 60KM 44kW
jak po szynach! mam go od nowości.teraz amorki już nie trzymaja tak dobrze, ale pamiętam porównanie z oktawią i punto. zawieszenie twarde, takie jak lubię
Seat Ibiza II Hatchback Facelifting