Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (318) - Silnik

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mandaryn
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Bardzo doby silnik.W zasadzie moge powiedzec ze jak sie dba to bezawaryjny.Jedne z najlepszych silników polecam.
~anka
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
silnik pracuje cicho,a najgorsze jest to, że trzeba go wysoko kręcić, żeby zaczął samochód dynamicznie przyśpieszać
~Mike
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Silnik mimo 60KM dynamiczny i elastyczny na 5tym biegu. Mimo małej mocy jestem bardzo zadowolony z jego osiągów.
~aro321@op.pl
Hatchback 1.0 45KM 33kW
Jak na tak mały silniczek to bardzo dobrze się zbiera, na światłach potrafi zostawić czarne smugi na asfalcie :-)
~ZoZoLLL
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Silniczek pracuje bez żadnych problemów odpala nawet w najwieksze mrozy troszku glosny ale ja lubie gdy słychac jak sobie pracuje :)
~trafalgar00
Hatchback 1.6 i 101KM 74kW
czasami gasł mi silnik jadąc ponad 120km.h na autostradach...ale przy mniejszych prekościach dobrze funkcjonował
~Robert
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Silnik daje rade z takim małym autkiem, troche brakuje mocy w trasie przy większych prędkościach ale w mieście radzi sobie nieźle.
~Mat
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Rzadko zdarzają się momenty, że przydałoby się ciut więcej mocy ;-) Na codzień i dalsze wycieczki sprawuje się bez zastrzeżeń.
~cam
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
czasem sie tlukl wiecej niz powinien szczegolnie przy odalaniu, częściowo winny był alternator, sprzęgło strasznie cieżko chodzi
Dziennik kosztów dla Seat Ibiza II Hatchback
5,3
6,8
10,6
~tomekx2@gazeta.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
mam najprostszą instalację gazową, zrobiłem na niej 60000km i w tym okresie nawet jej nie regulowałem. Jak dla mnie rewelacja
Seat Ibiza II Hatchback