Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (318) - Silnik

Na liście zabraknie 244 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~adam.tarasiewicz@gmail.com
Hatchback 1.4 i 16V 101KM 74kW
Silnik pracuje dosyć głośno, ale to wersja GT, więc chyba tak miało być. Jednak bardzo równo i ma przyjemny dźwięk.
~GRZANKA
Hatchback 1.4 i 16V 101KM 74kW
MIMO TAKIEGO PRZEBIEGU NIE MAM ZADNYCH ZASTRZEŻEN,CICHUTKO I RÓWNIUTKO,DA SIE WYPRZEDZAC,BARDZO ELASTYCZNY JAK NA TAKIEGO "MALUSZKA"
~Jarek
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Niestety w tych niskich temperaturach moja IBIZA poddała się.Nowe swiece i regeneracja wtryskiwaczy nie pomogły.
~jacek gdansk
Hatchback 1.6 i 75KM 55kW
niezla kultura pracy silnika,dosc cichy,bardzo elastyczny, przy delikatnej jezdzie mozna zmiescic sie w 6l/100km srednio
~Piotr L.
Hatchback 1.9 D 64KM 47kW
Na polskie drogi wystarczająca. Na autostrady mógłby mieć nieco większa moc, bo przy wyprzedzaniu troche ciężko
~thunderbolt
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
ale kiedy jedziesz sam, dobry odjazd do 60-80 km/h później i przy obciążeniu dużo gorzej jak w każdym miejskim autku
~ssssseatok
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
żadnych rewelacji, ale w porownaniu do PuntoI 1,1i bdb, wystarcza do sprawnej jazdy 1os., bardziej obciążonym zapomnij o wyprzedzaniu
~klosowski_m@poczta.fm
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
na niskich obrotach troszke glośny i delikatnie trzęsie autem, poza tym super, mało pali i świetnie radzi sobie na trasie
~rkarwat@wp.pl
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Na niskich obrotach troszeczke za słaby, ale powyzej 100 przyjemnie sie wyprzedza, świetnie sie spisuje na długich podjazdach
~mikuzz@net.e.pl
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Nawet po mieście zdarzało mi się jeździć Ibizką jak "automatem" - po wrzuceniu "trójki" nie dotykałem dzwigni zmiany biegów...
Seat Ibiza II Hatchback