Lista ocen Seat Ibiza II Hatchback (227) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 335 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vasil7
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jak narazie to koło dwumasowe i sprzęgło ale przy przebiegu 256tys to nic dziwnego, ale komplet kosztuje 1500 zl +robota:/ zresztą z dwumasem jest problem w kazym nowym aucie każdej marki
~Mat
Hatchback 1.9 TDI 90KM 66kW
Wykończyło się sprzęgiełko od alternatora, w związku z czym zerwał sie pasek - łączny koszt 300 zł. Oprócz wymian części eksploatycyjnych tj olej, filtry, świece to tylko lać ON i w drogę....
~Grzegorz
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
jak narazie autko ma 181 tys km i jest dobrze. Kupiłem go jak miał 130tys km, kupiłem go z książką serwisową i wiem co było robione, robione były tylko przeglądy ponieważ wszytko jest ok.
~Grzegorz z Rumi
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Jeszcze nigdy nie stałem na drodze na awaryjnych. Na prawdę żadnych usterek uniemożliwiających jazdę. Jeśli w porę wymienia się części zużywające się podczas eksploatacji to można na nim polegać w 100%.
~Tara
Hatchback 1.9 TDI 110KM 81kW
Non stop cos siada. Konwerter cisnienia, jest podejrzenie uszczelki pod glowica, rozrusznik, mechanizm skrzyni biegow tez byl wymieniany. Calkiem sporo tego jest ;)
~lachim_cz
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
Uszkodzona uszczelka pod głowicą w wyniku uszkodzenia i niesprawnego działania termostatu. Obudowa termostatu pękła w wyniku czego termostat nieprawidłowo otwierał się.
~Piotrek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Nawalił immobiliser, co uniemozliwiło jazdę, ale była to wina kluczyka a naprawwa tez tanio kosztowała. Poza tym bez najmniejszych zastrzeżeń, nigdy mnie nie zawiodła.
~STR8IBIZA
Hatchback 1.0 i 50KM 37kW
Auto w polu mi nie staneło i wątpie że stanie, bo silnik jest tak prosty że tam sie nie ma w sumie co zepsuć ;) niemam żadnej elektryki, absów więc sie niema co zepsuc ;)
~Binek
Hatchback 1.4 i 60KM 44kW
trzeba natrafić na zadbany egzemplarz żeby się nic nie psuło, ja mam taki ale znajomi ciągle jeżdżą w podobnych seatach na warsztaty. Następny będzie japończyk na 100%
~CHRISTOFER
Hatchback 1.9 D 68KM 50kW
Nigdy mnie nie zawiódł na trasie, w mieście (jedynie to przebita opona :D) Jedyne co się stało to że Tłumik cały spadł i elektryka do radia nie działa to wszystko wporządeczku :)
Seat Ibiza II Hatchback