Oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1993-1999

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.8 i 90KM 66kW 1993-1999

~Piotrek
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Idealne autko dla młodego człowieka lub osób bez dużej rodziny, tudzież jako drugie auto do dojazdów do pracy. Super spisuje się w miesćie - zwrotne i bardzo zrywne a przy tym koszt przejechania 100km oscyluje w granicach 30zł. Do tego Ibiza jest większa od swojego brata - Polo i wg mnie lepiej wyglada przy tej samej cenie. Naprawy ograniczają się do wymian części raczej eksploatacyjnych i są niedorgie. Gorąco polecam.
3,7
~Szubi
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Fajne autko, dobre przyspieszenie, 125 tys przejechane i walniety termostat, obroty faluja...oraz naprawa ukladu hamulcowego... poza tym nic wiece, leje i smigam... samochod trzyma sie drogi mimo ze to mala perelka..skrzynia pracuje ladnie... wygluszenie w miare OK... plastyki w srodu kabiny slaabej jakosci.
4,1
~szycho
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
super altko dla mlodych ludzi i ladny wyglad niemiecka precyzja i hiszpanski temperament naprawde polecam
4,1
~fish
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
Wszystkie usterki na poziomie normalnej eksploatacji (Bezawaryjność (drobiazgi))
~james
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
biegi wchodzą łatwo i pecyzyjnie ale jak dla mnie trochę za \"miękko\" (Skrzynia biegów)
~boosss
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
dobre osiagi silnika przy stosunkowo niewielkim zuzyciu paliwa! ( 6,9- 7,2 litra/100km -- srednia miesieczna przy przejechaniu ok 1400-1600km ibizka 1.8 90KM z ciezka nóżka:)) (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,2
3,6
~maja
3,3
~krisss
Hatchback 1.8 i 90KM 66kW
wiatam wszystkich czy ktosa moze mipomuc posiadam seata ibize1,8automat i mam problem ze skrzynia biegow -bardzo wolno sie rozpedza tak jak by biegi nie lapały -czy ktos wie o co w tym chodzi ??? (Silnik)
3,8
~sopel_leszno