Oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1993-1996

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Seat Ibiza II Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW 1993-1996

~klosowski_m@poczta.fm
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód bardzo udany, zawsze chciałem mieć takie auto, aż mi się to udało. Jest to auto używane i jestem jego trzecim właścicielem, ale nie mam żadnych podstaw do tego żeby narzekać, no prawie żadnych. Tej zimy nawaliła mi dmuchawa (chdzi tylko w 4 położeniu), i wysiały mi amortyzatorki przy klapie bagażnika (jednak koszt niemieckich amortyzatorów wyniósł mnie 150 .- i wymieniałem je nie całe 10 min). Jeżeli ktoś szuka dobrego samochodu,...
4,1
~Delfina
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
To mój ulubieniec. Dałam za niego śmieszne pieniądze. Przez dwa lata nie byliśmy ani razu na warsztacie. Byłam bardzo zdziwiona kiedy po zimie i naszych cudnych dziurach zawieszenie było w stanie nieruszonym. No i nie muszę się martwić że ktoś mi je ukradnie sprzed domu - mało popularny w rankingach kradzieży:)Daję 4 bo wiem że ten samochód to nie szaleństwo ale za te pieniądze ciężko znaleźć coś lepszego.
4,1
~wlod3@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Jeżdżąc tym autem zaglądam pod maskę tylko gdy braknie płynu do spryskiwaczy i trzeba wymienić olej czy filtry, poza drobnymi (ale wieloma)śladami korozji nie mam zastrzeżeń do tego modelu mimo jego wiekowości.
3,4
~ozzon@friko2.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Auto w dużej mierze niezawodne. Dobrze się prowadzi na krętych drogach, dobrze się jeździ po autostradach. Diesel jest mało dynamiczny, ale za to ekonomiczniejszy. Jak na 12-sto letnie auto trzyma się dobrze i mam nadzieję przejechać nim jeszcze kilkadziesiąt tysięce km.
~kkamelot
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Samochód niezawodny i bezawaryjny. Szkoda, że koncern VW już takich samochodów nie produkuje.
~Zenek
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
Z żalem sprzedałem,ale teraz kupiłbym znowu taką samą ibizkę. Mniej obciachowy od Golfa a jak dla mnie z większym charakterem, duszą.
~kusmi@op.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
bardzo dobre niemiecki auto. wspanialy silnik w tak małej skorupie. jeżeli wymienia sie filtr, pasek i olej na czas to będzie chodził bardzo dobrze.
~szary-11@wp.pl
Hatchback 1.9 TD 75KM 55kW
niezawodny, trwały, dający duzo przyjemności z jazdy samochód. nie zamieniłbym go na żaden inny z tej klasy.
~asiulka
3,1