Lista ocen Seat Ibiza III 1.2 54KM 40kW 2001-2005 (10) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Marcin z Jeleniej Gory - bzyk1977@o2.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
po 20 km !!!! awaria poduszki powietrznej, wizyta w ASO, 5 godzin roboty mechanik powiedzial, ze nie umie zrobic to powiedzialem ze chce autko zastepcze naprawili, 1000km centralny zamek od pasazera, 1200km centralny zamek calkiem padl oraz domykanie szyb na pilota jak rowniez oswietlenie wnetrza. Do tego cos syczy w silniku przy ruszaniu jakby powietrze wypuszczal (nie wiem moze tak ma byc) oraz lekki wyciek oleju pod korkiem wlewu. Ogolnie...
~kapmar@poczta.fm
Hatchback 1.2 54KM 40kW
3 dni przed końcem gwarancji okazało sie że trzeba wymienić zespól wskaźników (zegary). Wywalczyłem to podczas drugiej wizyty w serwisie gdyż podczas pierwszej szef serwisu stwierdził, że nie wie czym może być spowodowany brak sygnalizacji dźwiękowej włączonych kierunowskazów i pożegnał mnie. Poza tym zaczęły same się włączać wycieraczki podczas jazdy. Tragedia!!
~kedul@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Parowanie kloszy lamp tylnych.Widocznie taka uroda Ibizy.Można to zminimalizować usuwając po myciu auta resztki wody sprężonym powietrzem ze szczelin między lampami a karoserią.
~tabor1973@wp.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Juz drugi raz w przeciągu roku zsunoł się wężyk od spryskiwacza tylnej wycieraczki,efekt znowu do serwisu albo samemu,przyda sie książka obsługi
~Yaris
Hatchback 1.2 54KM 40kW
dużo denerwujących drobiazgów (trzeszczących i stukających) jednak w większości łatwych do usunięcia; niedokładny motaż
~morgan
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Nie miałem żadnych przygód ze strony auta. Wszystkienie dokuczliwe drobiazgi wynikały z błędów ASO
~kedul@poczta.onet.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
Po 105.000 km piersza wymiana klocków,tarcz i przednich amortyzatorów, reszta o.k.
~DANIEL
Hatchback 1.2 54KM 40kW
OSTATNIO ZACZOŁ PISZCZEĆ PASEK DZIWNE PRZY 31tyś ?
~Mirco - mir66a6@interia.pl
Hatchback 1.2 54KM 40kW
z tym bywa różnie, aleogólnie dobrze
~triad
narazie nic