Ocena kierowcy - Seat Ibiza III

OK, 11 lat temu
Silnik 1.9 TDi 101KM 74kW
Rok produkcji 2007
Seat Ibiza III 1.9 TDi 101KM 74kW 2001-2008 - Oceń swoje auto
Ibize oceniam bardzo dobrze ale i pare negatywnych rzeczy mozna sie dopatrzyc jestem wybredny a aut idealnych nie bedzie wszsytko zalezy od gustu na poczatku przed zakupem myslalem o tymm aucie nienajlepiej( mając max do wydania 22 tyś zł a niechce się czegoś staregoto niema wyboru corsa odpada , Astra zadroga Clio? )Samochody zmieniam co 3 - 4 lata i nie jestem osoba taka jak połowa uzytkownikow chodzi mi o przyslowiowego wujka henia co se kupuje auto raz na 15 lat i sie madrzy jakie to ono jest fajne a innym nie jezdzil a swoje zachwala najbardziej bo jest jego, ja probuje zawsze moje ooceny przedstawiac mozliwie obiektywnie o ibize mozna w roznych opiniach wyczytac rozne rzeczy negatywne i pozytywne żadnych nie bede negowal poniewaz najlepsza opinia byla by od jednej osooby co by miala przynajmniej 4 ibizy to wtedy by było dobre porownanie.Tak czy ninaczej auta z niemiec nietknę takie zjechane woły niby 140 tyś a po dokladnym sprawdzeniu 290tyś NIEMIEC disla nie kupuje poto by go na ulicy trzymać jeżdzi nim i to na MAKSA ( moje z francji przy zakupie miało 67tyś sprawdzone potwierdzone tył malowany niby taki był w francji HA HA
nie wysilona sprawdzona jednostka mało pali + dobre osiagi nie kłopotliwa
jak ma mało przejechane to nic nie chaczy nie lata
twardy
ok
ciut maly ale i auto małe
1.9 to klekot i nieda się go wyciszyć
super miasto trasa bardzo mało pali
NIC pod warunkiem że auto nie pochodzi z niemiec ojca golf jest martwy rodzinka ma passata nie lepiej sasiad ma astre ma niby 120 tyś a tak naprawde 300tyś nie bita nie malowana ale na zlom w niemczech odanna.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDi 101KM 74kW [l/100km]

5,3