Lista ocen Seat Leon II (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 273 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nigdy_wiecej_vag
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Przeszkadzało mi jedynie zamykanie drzwi. Każdy kto wsiadał trzaskał drzwiami, bo były one jakoś nienaturalnie lekkie i zamykały się zdecydowanie za lekko. Duży minus za brak relingów. Konstrukcja słupka A ograniczająca widoczność. Jakość platików w środku jak w zabawkach ze sklepu gdzie "Wszystko za 5 PLN" - tragedia.
~Riko_8
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Świetna linia, ponadczasowa stylistyka, która nawet teraz wygląda dobrze. Pionowe wycieraczki stawiają mniejszy opór powietrza a przy tym są bardzo długie, stąd praktycznie cała szyba jest sucha podczas deszczu. Tyle klamki schowane w słupkach są świetne. karoseria nie ma problemów z rdzą.
~Karol
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Samochód bardzo ciekawie stylizowany. Chyba nie ma drugiego takiego auta, które byłoby stylizowane tak by się wyróżniać, a jednocześnie podobać praktycznie każdemu. Ciekawe smaczki stylistyczne typu chowane klamki tylnych drzwi, czy klamka klapy tylnej schowana w logo marki.
~eLPe
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Rdza? A co to jest? Jak to wygląda? No brak jej. Jako na nadwoziu, tak i pod spodem. Kilka śrub i mocowań naturalny nalot, ale stuknięte dudni jak dzwon. Nawet doły błotników się trzymają, co w VAGu jest wręcz jak cud.
~Belloello
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Po 12 latach garażowania rdza błotnika od kierowcy (bez dziury, ale już blacha krwawiła na rudy i syf po zdjęciu). Może oczekuję za wiele ale wg mnie nie powinno jej jeszcze być.
~Radek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Wygląd jest fajny, lampy przód podstawowe nie produkują światła, wstecznego tak samo. Gnije podwozie przed tylnym zawieszeniem, błotniki przód.
~Właściciel 007
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Piękna linia nadwozia cieszy oko do dzisiaj. Masa przetłoczeń, kantów, obłości sprawia że sylwetka jest ponadczasowa i nie starzeje się w ogóle.
~xxx
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Zaczyna pojawiać się korozja od wewnątrz drzwi przy odpływach wody na dole.Słabe zabezpieczenie antykorozyjne.
~Shadow13
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Bezwypadkowy egzemplarz (odkupiłem od kogoś z rodziny) ale jednak nasz zima robi swoje.
~Shadow13