Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Oceny Seat Leon II

Seat Leon II - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon II

2,5
~Win
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Seat Leon II
To byl ostatni seat jakiego kupilem .Zero postepu,przekombinowany, ogolnie - jak chinska zabawka ,wygląd kwestia gustu ,w wielu aspektach kpina, podobnie jak w jedynce.
~simon172@wp.pl
Hatchback 2.0 TFSI FR 200KM 147kW
Seat Leon II
Silnik 2.0 TFSI, 200 km, twarde zawieszenie, krótkie auto, po prostu bolid na tor, ale nie do codziennej jazdy! Trochę przeszkadza przedni napęd, ale tylko na nierównej, bądź mokrej nawierzchni.
~Marcin
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Seat Leon II
Samochód kupiłem jako nowy w salonie Komot, wersja reference dodatkowo wzbogacona o halogeny i felgi ze stopów lekkich. Od nowości jest zawirusowany na 140km przez dealera więc nie wiem jak chodzi ,,normalny 105km tdi". Na co dzień użytkowany na dojazdy do pracy 100km dziennie. Na chwilę obecną ma 82tys zero awarii tylko olej i flltry co 15 tys. km - szkoda, że nie po 30tys.. Po okresie gwarancji przeniosłem się do niautoryzowanego serwisu -...
~qczarq
Hatchback 2.0 TFSI 16v Cupra 240KM 177kW
Seat Leon II
Za takie pieniądze, nie da się szybszego wozu kupić w takim roczniku.
~Tomek
Hatchback 1.6 MPI 102KM 75kW
Seat Leon II
To naprawdę bardzo dobre auto: piękna stylistyka, doskonałe zawieszenie (tylna oś wielowahaczowa), bardzo wydajne hamulce i precyzyjny układ kierowniczy, obszerne wnętrze i doskonale wyciszone (żadnych trzeszczeń czy skrzypień). Silnik 1.6 nie jest może najnowocześniejszy, ale ma przyzwoitą elastyczność i obiecującą trwałość i co ważne jest bardzo cichy.
~a47k@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Seat Leon II
Mimo wszystko na ocenę dobrą autko to zasługuje. Totalnie bezawaryjne, dla kierowcy wygodne z dobrym trzymaniem bocznym foteli, dobrej jakości radio z CD. Audiofilem nie jestem ale i nie zadowalam się byle czym. Brak dojazdówki w std odbieram jako wadę, bo to kolejny wydatek. Brak składania kanapy to już żenada. Ja tego nie sprawdziłem, bo uznałem, że czego jak czego ale to powinno mieć każde auto, tym bardziej tej klasy. Przeliczyłem się....
~cupra15@wp.pl
Hatchback 2.0 TFSI 16v Cupra 240KM 177kW
Seat Leon II
design chiszpanski,technologia niemiecka-lepszego koktajlu juz chyba byc nie moze!
~Kubuś
Hatchback 2.0 FSI 150KM 110kW
Seat Leon II
Jest to VW GTI za rozsądne pieniadze w praktycznym 5dr opakowaniu. Jest to bardzo atrakcyjna cenowo oferta w porównaniu do podobnych produktów tej klasy 20 tfsi FR z 2xclima komplet poduszek niezlym radiem felgami 5dr to 90000 golf gti za te pieniądze jest nie do kupienia nie mówiąc juz o wyposażeniu
~Mariusz
Hatchback 2.0 TDI 140KM 103kW
Seat Leon II
Auto użytkuję od 3 lat. Kupione z przebiegiem 73 tys. km - z Niemiec. Przejechałem nim ponad 50 tyś km i uważam, że był to bardzo dobry zakup. Ma bardzo dobra właściwości jezdne oraz dynamiczność, dobra hamulce i ogólnie bardzo fajne autko.
~Kaczy
Hatchback 1.8 TSI 160KM 118kW
Seat Leon II
Auto z piękną linią i mocnym silnikiem. Doskonałe fotele.