Ocena kierowcy - Seat Leon II

Magda, 4 lata temu
Silnik 1.2 TSI 105KM 77kW
Rok produkcji 2012
Seat Leon II 1.2 TSI 105KM 77kW 2010-2012 - Oceń swoje auto
Silnik : Chodzi równo i zaskakująco cicho. Bardzo dobre auto, a jestem trzecim właścicielem. Wymieniałam uszczelkę, która pękła i olej lał się na silnik i pękła mi pompa wody- też do wymiany. To jedyne kosztowniejsze naprawy przymusowe, poza tym nic nie stuka, nic nie puka. Chodzi bardzo cicho. Marzenie :)
Karoseria : Przy kolorze czarnyn każde drobne, delikatne zarysowanie jest bardzo widoczne. Lakier zaliczam do minusów leona
Cichy, dobry samochód idealny na trasy i do jazdy mieszanej
79000 przebiegu, przejechałam już 12k w niecały rok i bez wiekszych problemów
Perfect
Trzyma się jezdni bardzo dobrze
Słaby lakirr, ale bez rdzy
Za szerokie słupki i za duże lusterko. Ale da się jeździć tylko trzeba trochę nawyginać
Polecam. BARDZO SKRĘTNY samochód. Oplywowy, sportowy kształt powoduje, że spalanie jest całkiem przyzwoite.
Wszystko działa jak powinno. Climatronic robi to co powinien, tylko przy wysokich temperaturach śmierdzi plastikiem i wiatraczki wentylatora tykają, co trochę irytuje.
Dużo miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu
Rewelacja, nawet przy wyższych pretkosciach można rozmawiać swobodnie
Mogło być gorzej. Drogie części i brak możliwości (totalnie się nie opłaca) przerobienia go na lpg
Nie należy do najtańszych, ale warto i kupiłabym go jeszcze raz. Bardzo skrętny.
Po 70 tysiącach km pompa wody i uszczelka doprowadzacjąca olej do silnika. Poza tym problemów brak. Po 79 tysiącach km klocki przednie się zużyły, ale samochód sam mnie o tym powiadomił, za co dziękuję, bo żadnych oznak zużycia się klocków podczas jazdy nie było.
Pompa wody

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.2 TSI 105KM 77kW [l/100km]