Lista ocen Seat Leon II 1.9 TDI 105KM 77kW 2005-2012 (39) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 44 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartek M
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Ja zakupiłem wersję Reference z 15 tys upustem (cena ostateczna wyniosła 65tys zł) z podłokietnikiem oraz pakiet chrom . Auto warte swojej ceny ,chociaż dopiero po tak dużym upuście jego cena staje się okazyjna. Warto zakupić kilka dodatków z akcesoriów takich jak: chromowane elementy dekoracyjne wnętrz, jak i nadwozia (wydech, nakładki na lusterka) oraz pedały ze stali nie rdzewnej z Cupry...z przeciętniaka robi nam się całkiem ciekawe auto....
~PrzemasJestem
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak najbardziej w tym przedziale cenowym ciężko o taniego w utrzymaniu LEPSZEGO DISLA z taką specyfiką prowadzenia auta, bo ona utrzymuje się na poziomie LEXUSA, BMW, MINI. Auto posiada swój charakter i niektórym może nie pasować co w zupełności rozumiem, lecz stosunek jakości do ceny śmiało oceniam na 5 gwiazdek.
~MEDUZA
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto nie jest tanie. Ja zapłaciłem 68 000 za 1.9 TDi Reference. Konkurencja w mojej ocenie nie ofruje nic lepszego za podobne pieniądze. Ja porównując Leon´a i Octavię II postawiłem na SEAT´a. Fakt, Octavia ma komfortowiej zestrojone zawieszenie, co wyraźnie czuć.
~insane
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Szkoda, że krótko po tym jak kupiłem swoje auto z wyprzedaży poprzedniego rocznika to weszły oferty o kilka tysięcy tańsze z bogatszym wyposażeniem... Ale tak to jest jak się kupuje auto nowe :( Poza tym może być - auto warte jest swojej ceny.
~Bartek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Leona można kupić tanio. Pytanie co to tanie auto przeszło. W porównaniu do konkurencji - Golfa V, Audi A3 wypada podobnie. Niestety jakość plastików jest słaba. Nawet auto bezwypadkowe (jak moje) czasem piszczy w środku.
~Tarabasek
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
My śle ze jak się znajdzie dobry egzemplarz to będzie służył. Wybierałem z Gorlfa 5 / Octavia 2 i Leon . Wybór padł na niego bo miał najmniej przejechane. 4 miesiące -9 tysięcy przejechane.
~roman
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto cenowo przegrywa z konkurencją. Za te same pieniądze można kupić auto podobnej klasy lepiej wyposażone. Ale czy warto? Może lepiej postawić na sprawdzony samochód. Ja nie żałuję zakupu.
~Młody
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Myśle ze 4 gwiazdki się należą, charakter auta sportowy mimo ze to tylko 105 koni i diesel czuć moment obrotowy, w środku trochę wygląda tanio polecam kupić radio 2din
~Davis
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Jak na auto sportowo rodzinę nie jest drogie. jakos plastików powinna byc troszkę lepsza ale wyglad zewnętrzny jest boski czerwony leon na 18 alusach wersja fr taka mam poprostu bajka!
~a47k@o2.pl
Hatchback 1.9 TDI 105KM 77kW
Auto bez dwóch zdań drogie, ale na tle konkurencji wypada atrakcyjnie, szczególnie jeśli przeliczy się każdą złotówke na wyposażenie std. Ja mam wersję Reference.