Lista ocen Seat Leon III Hatchback (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Seat Leon FR 2013 / Użytkownik
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
W tej cenie trudno kupić coś lepszego, o jakości tego auta świadczy, że jak kupowałem Seat dawał gwarancję na samochód 2 lata teraz kupując jest 5 lat, więc producent jest pewny jakości swojego auta.
~Aleksander
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Panoe i Panowie, za taką cenę dostajemy mnóstwo bajerów i udogodnień, auto ładne z wyglądu, prowadzące się bardzo dobrze, materiały zadowolające, wiadomo to nie Premium ale szanujmy się .
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Moim zdaniem za cenę ze zniżką dilera najlepsze auto możliwe do kupienia w swojej klasie. Żadne inne w tym przedziale cenowy nie ma ani tak dobrego silnika ani nie wygląda tak fantastycznie.
~Szymon
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Uważam ten argument za najbardziej przekonujący . Za te pieniądze dostaje sie konkretnie wyposażony samochód w salonie vw za tak samo wyposażonego golfa pani policzyła mi 15 tys wiecej oczywiście za logo VW :)
~Panjacek
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Rewelacyjnie , kiedy nudna skoda winduje ceny tu można trafić na coś fajnego jeśli chodzi o nowe. Używane już są droższe bo właściciele nie chętnie się z nimi rozstają.
~Maciek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Z początku kiedy go kupiłem wydawało mi się że może przeplaciłem ale podczas użytkowania zmieniłem zdanie. Samochód wart każdej złotówki której na niego przeznaczyłem
~voytek
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
zaszaleli z ceną, ważna jest jeszcze trwałość samochodu, ale biorąc pod uwagę ilość elektroniki, nie wróżę tutaj wielkich osiągnięć - raczej będzie drogo po paru latach
~Toronto
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Znam dobrze Aurisa, Focusa z racji jest posiadania w flocie i przegrywają z Leonem, Golf napewno nie zostaję w tyle od Seata lecz cena jest wwwyyyyssoookkkaa :).
~A.K.
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Bardzo dobry- ciekawa alternatywa dla VW Golfa, pod warunkiem, że jesteśmy w stanie zrezygnować z gigantycznego wyświetlacza nawigacji.
Dziennik kosztów dla Seat Leon III Hatchback
~Robert
Hatchback 1.8 TSI 180KM 132kW
Rewelacyjne auto z cenę 92 500zł Jedną gwiazdkę zabieram za jakość ekoskóry, jak naprawia w gwarancji zmienię na 5 gwiazdek.
Seat Leon III Hatchback