Lista ocen Seat Leon III Hatchback (45) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 29 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Hirek
Hatchback 1.2 TSI 110KM 81kW
Gdyby Seat kosztował tyle samo co Golf, wybrałbym Golfa. Octavia była 10tys droższa, Astra z silnikiem 1.4 ok 15 ty droższa. Mazdy, ani Toyoty nie chciałem, ale też powyżej 60 tys zł. Za kompletnie wyposażone auto (autom. klima, elektryka, esp, hill holder, tempomat, komplet poduszek) zapłaciłem na wyprzedaży rocznika 58 tys zł. Dealer dorzucił jeszcze lakier metalik, a przy kredycie wrzuciłem ubezpieczenie za 1000zł. Czy to dużo za to auto? 5...
~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Małe zastrzeżenie na początek: JAKOŚĆ to pojemne pojęcie, ale też nie oddające wszystkich aspektów atrakcyjności zakupu. Przyjmuję zatem, że ocenię, czy zakup pojazdu w cenie, w jakiej można go kupić jest atrakcyjnym pod względem ogólnego zadowolenia (a nie czystej jakości wykonania itp.). TAK, to auto naprawdę atrakcyjne pod wieloma względami, oferowane w niewygórowanej cenie. POLECAM jak najbardziej (wersję 1.4 TSI ACT, o innych się nie...
~jarni
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Z jednej strony piękny design, ładne wykończenie wnętrza i komfort jazdy sprawia, że godzisz się na tę cenę auta. Z drugiej strony - jak dłużej pojeździsz po prawdziwych polskich drogach, to możesz czuć się trochę zawiedziony odgłosami twardego zawieszenia oraz szalejącego w baku paliwa, które robi taki hałas, że masz wrażenie iż coś jest pod kołami.
~Bartek
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Wersja FR z wyprzedaży rocznika + rabaty przy zakupie na firmę - opłaca sie kupić. Przy przesiadce z dosyć ubogo wyposażonej skody Rapid dla mnie jakość extra. Jedyne co zrobiłem to od razu sprzedałem oryginalne srebrne felgi 17' i kupiłem polerowane 18' - czerwony Leon na 18' wygląda jak Cupra!
~Tamten
Hatchback 1.4 TSI 122KM 90kW
Temu samochodowi nic dodać nic ująć. Został kupiony w Hiszpanii i zapłaciliśmy za niego 23.500?, co jest bardzo niską ceną jak za samochód takiej jakości. Wygoda, funkcje (plus za komputer pokładowy z łatwym i kompletnym menu), silnik i jakość wykonania za taką cenę mogę ocenić na 11/10.
~Leon
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
Cena jest dobra, a używane egzemplarze nie tracą aż tak szybko na wartości. Jako tańsza alternatywa dla Golfa jest godny rozważenia. O ile ktoś nie zwraca uwagi na detale, bo to one potrafią popsuć całokształt... (nie wiem jak wypada tutaj VW).
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Nic lepszego za 71000 bym nie kupił. Mazda 3 - 82000 bez negocjacji, auto podobnie wyposażone, Focus z silnikiem 1,5 - 150KM, też w metaliku - 76600. Gulietta bylaby w podobnej cenie co Leon, ale znacznie ciaśniejsza i to ją zdyskredytowało.
~barq
Hatchback 2.0 TDI CR 184KM 135kW
W tej cenie nie byłem w stanie znaleźć modelu który mógłby mnie odciągnąć od Leona. Wygląd/silniki/prowadzenie nic więcej nie potrzeba do szczęścia no chyba, że ktoś bardzo chce mieć odpowiedni znaczek na masce to już jego prywatny wybór.
~pazur5
Hatchback 1.4 TSI 140KM 103kW
samochod jest tanszy niz np. skoda Octavia - odbylem jazde probna nowa Octavia i musze przyznac, ze jest gorsza od poprzedniej wersji. Kiepska jakosc materialow. Takze jakbym mial do wyboru to zdecydowanie seat leon kombi - bije octavie pod kazdym wzgledem.
~dean
Hatchback 1.6 TDI CR 105KM 77kW
Zawsze by się chciało coś więcej za mniej! I pewnie, że chciało by się zapłacić mniej i za to auto. Ale życie jest sztuką kompromisów i czasem warto przemyśleć zakup pod kątem jakości do ceny. Zawsze można z Dealerem negocjować ;)
Seat Leon III Hatchback