Oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016

Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016

~Paweł
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Nie jestem w stanie do niczego mechanicznego się przyczepić. Auto jest zwinne, przestronne, precyzyjne i wielu pyta "To tylko 125km?!". Był ze mną na paru trasach, nigdy nie było z nim najmniejszego problemu. Jeśli potrzebuję wyprzedzić samochód jak najbardziej się nadaje, jeśli wystąpi sytuacja w której muszę płynnie dokonać zmiany kierunku to samochód wykonuje wszystkie manewry ze szwajcarską precyzją, a przy okazji pali naprawdę małe ilości...
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Kupiłem auto na wyprzedaży, wersja FR, biały metalik, dodatkowo pakiet zimowy, kamera cofania. Wyszło 71000. Porówywałem z: Gulietta, Mazda3, Fokus, I30. Auto obszerniejsze od konkurentów. Mam 190cm i po ustawieniu fotelu kierowcy pod siebie, usiadłem z tyłu i miałem miejsca na nogi pod dostatkiem! Nad głowa też OK! Rywale wysiadają pod tym względem. A Giulietta to juz katastrofa. Autem przejechałem od grudnia 2016 10000 km, po 3500 wymieniłem...
~Aleksander
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód posiadam od lutego, zakupiony jako nowy na wyprzedaży rocznika . Z pełną świadomością daje autu 5/5 . Posiadam wersje FR doposażoną w świetnym kolorze Alore Blue . Wykonaniem naprawdę nie ma się czego wstydzić, stosunek cena/ jakość - 4,95/5 . Mój silnik to 1.4 TSI 125KM z programem na 163KM + Filtr K&N i zawór upustowy Blow Off HKS, finalnie dało to 172 KM i 300Nm więcej informacji niżej ;) Oceniając całokształt polecam...
~Marcin
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Swoją oceną będę tylko modyfikował o to, co już napisałem jako "Marcin" w połowie 2017 roku. Po 3 latach użytkowania niewiele się zmieniło. Doszły drobne usterki. Spalanie nie zmieniło się. Oleju nie bierze. Aktualny przebieg: 42500
~Bartek
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Leon w wersji FR - Najładniejszy kompakt w grupie VAG. W czerwonym kolorze z 18' polerowanymi felgami wygląda bardzo zadziornie, jak dołożymy do tego przyzwoity silnik, niewielką masę własną i hamulce brzytwy - mamy idealny samochód dla małej rodziny, który pozwoli komfortowo odwieźć dzieci do przedszkola/szkoły a później dać tatusiowi sporo frajdy z jazdy za rozsądne pieniądze.
3,8
~Taavetti
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Mieszane uczucia. Legendarna niezawodność i trwałość grupy Volkswagena jest jak sama nazwa wskazuje - LEGENDĄ... Z jednej strony to bardzo nowoczesny i dynamiczny wóz, którym jeździ się bardzo lekko i przyjemnie, ale jest w nim dużo denerwujących drobiazgów - skrzypiące zawieszenie, skrzypiące wnętrze na nierównej nawierzchni, drobne i kosztowne usterki wymieniane na gwarancji w ASO (strach pomyśleć o kosztach po gwarancji).
~Lukatoni
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Samochód od 1 wł. z Polski na gwarancji wersja FR. Extra wygląd sporo.miejsca w środku.
~o_tomasz
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Bardzo fajnie auto, sprawia dużo przyjemności z jazdy. Szkoda jedynie ,że cena wzrosła tak drastycznie na przestrzeni ostatnich lat
~pablo_bios
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
Mój pierwszy samochód z salonu i chyba nie mogło być lepiej! Przez trzy lata żadnych usterek, problemów, czy innych niemiłych niespodzianek, a wielu sprawach pozytywnie mnie zaskoczył.
~Piotr
Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW
poziom wyposażenia STYLE-w zupełności wszystko co potrzeba w dzisiejszym aucie ..bez fajerwerków :-)
Seat Leon III Hatchback