Ocena kierowcy - Seat Leon III Hatchback

Silnik 1.4 TSI 125KM 92kW
Rok produkcji 2014
Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI 125KM 92kW 2014-2016 - Oceń swoje auto
Silnik : ... i jego elastyczność
szukając samochodu w tej półce cenowej tylko ten spełnił moje wszystkie oczekiwania (opinia na gorąco - cieszę się nim od kilku dni- jak się coś zmieni dam znać)
elastyczność wybitna. moc wystarczająca, zadowalająca- w porównaniu np. z testowaną przeze mnie mokką 1,4 140km lub hondą civic BAJKA
biegi same wchodzą na właściwe miejsce :)
świetnie trzyma się drogi. do tego fotele mają świetne trzymanie. jest twardo ale dalej bardzo dobrze (WERSJA FR)
póki co jest mi w nim świetnie
najlepsza w klasie. w końcu człowiek ze wzrostem 190 cm za kierownica znajdzie miejsce jak i na tylnej kanapie. wszystko na swoim miejscu. po 20 min jazdy wszystkim operujesz bez problemu. jeden malutki minus za gniazdo zapalniczki, jest pod podłokietnikiem. przyczepiając coś (tel.) na przednią szybę kabelek wędruje przez pół auta (cos wymyślę:))
zastanawiałem sie nad podgrzewaniem foteli ( w poprzednim miałem) . może wielkich mrozów teraz nie ma ale samochód bardzo szybko się nagrzewa, a do tego nawiew na tylną kanapę
czytaj- punkt ergonomia :) dla mnie bajka, aa jeszcze jedna informacja - sufit wysoko. mam dużo przestrzeni. np. w hondzie civiv szurałem włosami po podsufitce, a na tylnej kanapie nie da się wyprostować człowiekowi powyżej 185cm
jest cicho. szczerze przy wyłączonej funkcji start-stop na światłach masz wrażenie że silnik nie pracuje. zestaw głośnomówiący działa świetnie. przy prędkości 150km/h rozmówca nawet nie słyszał, że jadę autem, więc jest dobrze
co tu dużo pisać, lejesz i 4 lata spokoju (mam nadzieje) :)
nie znalazłem lepszego w tej cenie. a Wy?
brak. i niech tak zostanie
brak. i niech tak zostanie