Lista ocen Seat Leon III Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW 2014-2016 (4) - Całokształt

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~PiotrK
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Kupiony w dobrej promocji, w wersji FR z doposażeniem. Przed zakupem testowane kilka innych aut. Bardzo ważna kwestia - miałem nim dość poważną kolizję. Na tyle poważną, że wystrzeliły poduszki powietrzne. Auto zachowało się bardzo bezpieczenie, systemy bezpieczeństwa bardzo skuteczne. Oczywiście naprawione w salonie. Silnik zachowuje się rewelacyjnie. Spalanie (przy dość, przyznam, spokojnej jeździe) trzyma średnią 5,6 litra/100km (liczone po...
~donluki
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Auto ma ciekawą linię, zwraca uwagę na drodze. Jest dobrze wykonane, małe usterki to przy niskiej temperaturze nie odskakuje przycisk świateł awaryjnych i klapka wlewu paliwa nie zawsze otwiera się za pierwszym naciśnięciem.
~zorza
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Dynamiczne, wygodne, oszczędne auto za rozsądne pieniądze. Zakup, z którego jestem bardzo zadowolony. A z każdym miesiącem lubię to autko coraz bardziej.
~Rumcays
Hatchback 1.4 TSI ACT 150KM 110kW
Po samochodzie za ponad 100k oczekiwałem lepszego wykonania. To mój drugi ale chyba już ostatni Seat.
Seat Leon III Hatchback